RSS kanály

Informační kanál RSS (Rich Site Summary) je nástroj, který Vás upozorní na novinky a jiné aktuální zprávy z vybraných sekcí internetových stránek Škoda Auto. V pravidelných intervalech, které si sami zvolíte, tak budete automaticky informováni o všech změnách obsahu. Jediné, co pro to musíte udělat, je přihlásit se k odběru!

Vyberte si informační kanál a pomocí odkazu se přihlaste k odběru. Informace pak mohou být zobrazeny pomocí tzv. RSS čteček, které obsahuje každý moderní internetový prohlížeč (např. Internet Explorer, Firefox, Opera atd.)  i většina e-mailových klientů.

Internet Explorer (i většina ostatních internetových prohlížečů) má na horní liště ikonu RSS, která Vám také nabídne dostupné  kanály. Vybraný informační kanál je po přihlášení k odběru automaticky přidán do Centra oblíbených položek (vedle Oblíbených položek
a Historie).  Stačí tak málo a máte dokonalý přehled!


 »  ŠKODA AUTO Vysoká škola

 

   http://new.skoda-auto.com/sites/cs-savs/news/_layouts/Skoda.SharePoint/Rss.ashx?GeneratorTyp...

 

 »  Pohledem studentů

   http://www.skoda-auto.cz/news/_layouts/Skoda.SharePoint/Rss.ashx?GeneratorType=99b...

 

 »  Novinky ze ŠKODA AUTO

   http://www.skoda-auto.cz/news/_layouts/Skoda.SharePoint/Rss.ashx?GeneratorType=99b...

 

 »  Motorsport

 

   http://new.skoda-auto.com/cs/news/_layouts/Skoda.SharePoint/Rss.ashx?GeneratorType=9...

 Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.