Přijíždějící studenti v programu Erasmus

Od roku 2005, kdy ŠKODA AUTO Vysoká škola vstoupila aktivně do programu ERASMUS, přijíždí na jedno až dvousemestrální studijní pobyt studenti z partnerských institucí v EU. Na ŠAVŠ jich za tuto dobu v rámci výměn studovalo již několik desítek.

 

Pro přijíždějící studenty je vždy připraven tzv. orientační týden před zahájením semestru s kulturně-poznávacím, sportovním a společenským programem, na kterém se aktivně podílejí studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy ve spolupráci se ze zahraničním oddělením a místní studentskou unií.

 
Do pravidelného programu patří exkurze do ŠKODA AUTO Muzea a výrobního závodu, výlety do hlavního města Prahy, ale i do Českého ráje a dalších zajímavých míst v regionu. Popularitě se těší návštěvy hokejových utkání, aktivní zapojení do organizace International Dinners s přehlídkou kulinářského umění zahraničních i českých studentů, či účast na výročním plesu školy.

 

Podrobné informace o možnostech studia, přihlašování do programu, ubytování a další praktické informace naleznou zahraniční studenti na stránkách vysoké školy v anglickém jazyce.

 

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.