Studium v zahraničí

V srpnu 2011 byla podepsána rámcová smlouva mezi firmou ŠKODA AUTO a.s. a Tongji University , Shanghai, Čína. Následně byl uzavřen dodatek k této smlouvě týkající se spolupráce a výměny studentů mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a Tongji University, School of Automotive.
 

Na základě uvedené smlouvy se v letním semestru uskutečnil první studijní pobyt našich studentů magisterského studijního programu Davida Řípy a Petra Hájka. V zimním semestru akademického roku navázali semestrálním studiem jejich kolegové Daniel Suchánek a Jan Prchal. Ve stejném semestru jsme na ŠAVŠ přivítali studentku z Číny, která nyní úspěšně studuje v magisterském studijním programu v anglickém jazyce.
 
 
V roce 2012 byla zahájena jednání o rozšíření spolupráce s Tongji University, School of Economics and ManagementPrvní výměny studentů se uskuteční od září 2013.
 
ŠKODA AUTO Vysoká škola připravuje spolupráci s Dalian University of Technology. První výměny studentů a pedagogů jsou naplánovány na akademický rok 2013/2014.


Od svého založení v roce 2000 ŠKODA AUTO Vysoká škola spolupracuje s Lehigh University, the Iacocca Institute,  Pennsylvania, USA. Již pět studentů se zúčastnilo šestitýdenního programu Global Village for Future Leaders in Business and Industry. ŠAVŠ také několikrát přivítala pedagogy z USA na přednáškách a letní škole.  
 
 Podrobnosti o programu na webu Leigh University
 
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.