Den s formulí

Monopost závodní formule v Atriu ŠAVŠ

Monopost závodní formule v Atriu ŠAVŠ

14. 10. 2019

Máte rádi rychlá auta? Zvuk motoru a pneumatik? Přijďte si zpestřit svůj den s formulí! V pondělí 14. 10. od 9:00 do 14:00 se členové týmů CTU CarTech složeného ze studentů ŠAVŠ a ČVUT podělí o zážitky z letošní závodní sezóny, která se odehrávala na okruzích v Nizozemí, Itálii, Španělsku a v České republice a byla velmi úspěšná!

ŠAVŠ podporuje studentské projekty. Mezi ně neodmyslitelně patří projekt studentské formule. Tým složený ze studentů ŠAVŠ a ČVUT díky podpoře ŠKODA AUTO Vysoké školy každoročně měří své síly v konkurenci světové špičky.

Mít na dosah ruky monopost, posadit se do něj, udělat si fotku, to není každodenní záležitost. Formule FS.11 je navíc naprostý originál, na kterém dnem i nocí pracovali studenti ŠAVŠ a ČVUT pod vedením týmu CTU CarTech. Podařilo se jim sestavit nejlehčí vůz v historii týmu, a to přinášelo cenné body na závodních okruzích.

Chceš vidět na vlastní oči členy sehraného týmu studentů ŠAVŠ a ČVUT a klást jim zvídavé otázky?

Například která z disciplín je parketou studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy? Do stáje jakých ikon motorsportu měli studenti ŠAVŠ možnost nahlédnout při závodech v Itálii? Na jakém okruhu se poprvé v historii podařilo týmu získat nejcennější kov?

Zaujalo tě to?

Tak si nenech UJET příležitost setkat se s týmem a přijmi pozvání na DEN S FORMULÍ