Získejte svůj certifikát FCE a CAE

Přijďte si pro svůj certifikát FCE a CAE na ŠKODA AUTO Vysokou školu! | ŠKODA AUTO Vysoká škola

Přijďte si pro svůj certifikát FCE a CAE na ŠKODA AUTO Vysokou školu! | ŠKODA AUTO Vysoká škola

4. 3. 2019

​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se budou opět pořádat Cambridgeské zkoušky.

Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se budou opět pořádat Cambridgeské zkoušky, díky kterým mohou zájemci získat certifikát o úrovni znalosti anglického jazyka B2 (FCE) A C1 (CAE).

Cambridgeské zkoušky se uskutečňují po celém světě a zájemcům umožňují získání certifikátu o úrovni znalosti anglického jazyka B2 a C1. Tyto certifikáty jsou uznávané zaměstnavateli, vysokými školami, mezinárodními organizacemi i státními úřady ve více než 13 000 institucích po celém světě a dokazují, že jejich vlastníci mohou například studovat v anglickém jazyce, nebo pracovat v anglickém prostředí. Obě zkoušky u zájemců prověří čtení, psaní, poslech a mluvený projev. Úrovně obtížnosti zkoušky jsou dvě: Cambridge English First (FCE), která dokazuje úroveň znalosti anglického jazyka B2, a Cambridge English Advanced (CAE) na úrovni C1. Obě zkoušky lze použít pro doložení jazykových znalostí při výjezdech v rámci projektu Erasmus +. Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se uznávají i v rámci povinného studijního plánu pro anglický jazyk na úrovních B2 a C1.

Pokud nechcete dělat zkoušky „na první dobrou" a své znalosti si rádi nejdřív prohloubíte, zapište se do našich intenzivních přípravných kurzů. Ty probíhají každý den v týdnu 10. - 14. 6. 2019, 4 vyučovací hodiny (180 minut). Cena kurzu je 2800 Kč, zapsat se můžete do 16. 5. 2019.

Samotná Cambridgeská zkouška vyjde na 4 090 Kč u FCE a 4 290 Kč u CAE. Uzávěrka přihlášek je 20. 5. 2019 a termín zkoušky je 22. 6. 2019. E-přihlášky můžete podávat zde.

Chcete si nejdříve vše pořádně promyslet? Navštivte náš Cambridge Day 2. 4. 2019, kde si můžete zkusit napsat písemnou část FCE i CAE zkoušky nanečisto za 390 Kč. Také si zde můžete poslechnout zkušenosti a rady studentů, kteří už certifikát mají. Uzávěrka přihlášek na zkoušky nanečisto je 25. 3. 2019.

Veškeré informace najdete zde, nebo kontaktujte ext.zuzana.fejglova@savs.cz.