Unikátní MBA program

Unikátní MBA program Global Management in Automotive Industry má nové studenty | ŠKODA AUTO Vysoká škola

Unikátní MBA program Global Management in Automotive Industry má nové studenty | ŠKODA AUTO Vysoká škola

29. 4. 2019

13 studentů prvního běhu MBA programu ŠKODA AUTO Vysoké školy Global Management in Automotive Industry zakončilo výukovou část vzdělávání.

13 studentů prvního běhu MBA programu ŠKODA AUTO Vysoké školy Global Management in Automotive Industry zakončilo výukovou část vzdělávání, a tak byl v pátek 29. března čas přivítat studenty nové. ​29. března 2019 byl zahájen 2. ročník MBA programu Global Management in Automotive Industry. Studenty přivítal ředitel programu doc. Ing. Pavel Štrach, Ph.D., Ph.D. a prorektorka Mgr. Lenka Stejskalová, MBA. „Ze své osobní zkušenosti můžu říct, že MBA program je cenný především z pohledu získání nových a do budoucna přínosných kontaktů. Přidanou hodnotou na ŠKODA AUTO Vysoké škole je účast zahraničních lektorů, které v jiných MBA programech v České republice nenajdete a také výjezd do podniků v zahraničí," popsala studentům svůj pohled prorektorka.

Do druhého běhu unikátního MBA programu se zapojilo 10 studujících manažerů tří národností. Čeká je 16 studijních modulů v anglickém jazyce, zahraniční studijní cesta po podnicích a víkendový outdoor trénink se zaměřením na rozvoj vlastního potenciálu.

13 studentů prvního běhu programu splnilo nároky jednotlivých výukových modulů a chystá se k přípravě závěrečné práce. Oporou jim budou zkušení konzultanti z řad lektorů ŠKODA AUTO Vysoké školy.

Přejeme všem studujícím MBA programu mnoho elánu do náročného studia a inspirace do dalšího kariérního postupu.

 

MBA studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole je profesním programem celoživotního vzdělávání specificky zaměřeným na potřeby a perspektivy kariérně zaměřených profesionálů automobilového průmyslu. Program trvá 18-24 měsíců a je akreditován českou asociací MBA vzdělávání CAMBAS a americkou akreditační agenturou ACBSP. Program byl vyvinut ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu, AutoSAP a Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou. Více o programu se dozvíte na www.savs.cz/studijni-obory/mba/