PubQuiz ŠKODA Auto vysoká škola

The Big Bang Theory vystřídá v květnu hokejové šílenství | ŠKODA AUTO Vysoká škola

The Big Bang Theory vystřídá v květnu hokejové šílenství | ŠKODA AUTO Vysoká škola

8. 4. 2019

Druhý PubQuiz ŠKODA AUTO Vysoké školy se nesl v duchu televizního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory).

​Druhý PubQuiz ŠKODA AUTO Vysoké školy se nesl v duchu televizního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Účastníci se 18. března sešli opět v prostorách kreativního centra InnoCube a v pohodové atmosféře se pustili do řešení 50 zábavných otázek.

Otázky zaměřené na postavy, prostředí a rekvizity, vědecká témata, vztahy a záliby, vrtochy, fobie a neduhy důkladně prověřily znalost seriálu Teorie velkého třesku všech soutěžících. Potřebné byly nejen znalosti, ale také bdělost, jelikož se v nejedné otázce objevil i malý chyták.
Jako největší znalci seriálu se ukázali členové týmu IQ půlky chleba, kteří získali 47 bodů. O druhé místo svedly boj týmy Dycky Boleslav a PMS. První jmenovaný byl o jeden bod úspěšnější a odnáší si tedy stříbrnou medaili.

Zajímavostí druhého PubQuizu je, že byl připraven vedením ŠKODA AUTO Vysoké školy. Autorem všech otázek byl kvestor Jan Dušek. „Při přípravě otázek jsem si prošel velmi intenzívním víkendovým maratonem sledování seriálu. A nakonec se nám vybraným tématem podařilo propojit naše studenty a zaměstnance ŠKODA AUTO, což mě velmi těší," vysvětluje Jan Dušek.

A PubQuiz se díky zájmu studentů dočká dalšího pokračování. „Květnový termín bude patřit hokeji. Startujeme 14. května od 17 hodin a možná se dočkáme i zajímavé návštěvy," popisuje plán na další setkání koordinátorka InnoCube Mária Barteková.

O spuštění registrací Vás budeme informovat na webu školy v sekci Co nás čeká, nebo 0sledujte náš Facebook (@SAVS.MB) či Instagram (@skoda_auto_vysoka_skola)