Majáles

Majáles se blíží, přijďte nasát ENERGii v různých podobách | ŠKODA AUTO Vysoká škola

Majáles se blíží, přijďte nasát ENERGii v různých podobách | ŠKODA AUTO Vysoká škola

2. 5. 2019

​Živý hudební program v čele s Jakubem Děkanem a Pokáčem.

ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na 7. ročník Boleslavského Majálesu, který se uskuteční v úterý 7. května 2019 od 13.30 na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457).

Živý hudební program v čele s Jakubem Děkanem a Pokáčem doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připraven skákací hrad.
V Tech zóně se přijďte podívat na umění žáků ze středního odborného učiliště ŠKODA AUTO, kteří přivezou vůz SUNROQ, nahlédněte do elektro budoucnosti díky dobíjecí stanici a vozu VW e-golf od ŠKOenergo, fanděte účastníkům soutěže Solar Wheel Bot Race, dotkněte se virtuální reality, nebo si prostě jen pořiďte památku na Majáles 2019 v našem fotokoutku.

Venku pro vás bude připravena také Fun zóna, kde se projedete na elektrokoloběžkách, nebo vyzkoušíte jízdu zručnosti s brýlemi simulujícími opilost. Vyznavače romantiky zveme na pozorování Slunce astronomickými dalekohledy.

Pro milovníky her nabízíme i Game zónu, kde si můžete zasoutěžit v tzv. Archery Tagu. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, vše na místě vysvětlíme, vybavíme vás vším potřebným a pak už si jen s kolegy, spolužáky či kamarády užijete trochu adrenalinu. Stačí poskládat tým 5 – 7 hráčů a přihlásit se na e-mailu michaela.markova@sundisk.cz.

Hlavními partnery letošního Majálesu jsou ŠKO-ENERGO, ŠKODA AUTO a.s., Odbory KOVO MB, město Mladá Boleslav a Bondy centrum.

Vstupné na celou akci je zdarma.

Program akce:

13.30 zahájení akce

14.30 DNA Brothers

15.30 Martin Šimůnek – exhibice (trojnásobný mistr světa v biketrialu)

16.00 Jakub Děkan – koncert

17.00 Martin Šimůnek – exhibice a vyhlášení výsledků soutěží

17.30 Pokáč – koncert

19.30 zakončení akce Více informací o akci naleznete zde.

Těšíme se na vás!