Laurin & Klement

Ceny Laurina & Klementa

Ceny Laurina & Klementa

10. 12. 2019

Studentka ŠKODA AUTO Vysoké školy Veronika Lachmanová se probojovala do finálového kola soutěže o Cenu Laurina & Klementa za nejlepší závěrečnou práci psanou ve ŠKODA AUTO a. s.

Ocenit nadané studenty a jejich závěrečné práce, které psali ve spolupráci se ŠKODA AUTO bylo hlavní myšlenkou organizátorů prvního ročníku Ceny Laurina & Klementa, který se uskutečnil začátkem měsíce prosince.

Ve finále se utkalo 9 nejlepších bakalářských a diplomových prací, které soutěžící prezentovali před porotou složenou z odborníků ŠKODA AUTO a zástupců akademické sféry z předních českých univerzit, mezi nimiž usedl i Prorektor pro vědu, výzkum a rozvoj studijních programů ŠKODA AUTO Vysoké školy, Prof.Ing. Stanislav Šaroch, Ph.D.

Práce všech 9 finalistů byly odbornou porotou kladně hodnoceny. Všichni účastníci převzali svá ocenění z rukou člena představenstva Ing. Bohdana Wojnara. Na vítěze soutěže pak čekala finanční odměna ve výši 80 tisíc korun a řada dalších zajímavých cen.

Organizároři již nyní vyzívají studenty,kteří mají zájem psát nebo již píší svou závěrečnou práci ve spolupráci se ŠKODA AUTO, že se mohou do dalšího ročníku hlásit od ledna 2020 do září. Podmínkou je úspěšná obhajoba práce do 30. 9. 2020. Více o stážích a vedení závěrečných prací neleznete zde