Promoce na ŠAVŠ

Promoce na ŠKODA AUTO Vysoké škole

Promoce na ŠKODA AUTO Vysoké škole

10. 3. 2020

Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se 5. března 2020 opět promovalo. V únorových státních závěrečných zkouškách uspělo celkem 93 studentů bakalářského studia a 31 studentů navazujícího magisterského studia. Absolventi se nyní mohou pyšnit tituly Bc. a Ing.

Promoce absolventů bakalářského i navazujícího studia proběhla, jako již tradičně v kostele sv. Bonaventury. Promocí se zúčastnili absolventi bakalářských oborů Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a finanční management a Podniková ekonomika a řízení provozu, logistiky a dopravy. Na magisterském stupni studia si svůj inženýrský titul převzali absolventi oborů Globální podnikání a marketing, Globální podnikání a právo, Globální podnikání a finanční řízení podniku a Podniková ekonomika a management provozu.

Diplomy studentům předával prorektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Mgr. Petr Šulc, který ve svém projevu studentům popřál nejenom mnoho úspěchů do další etapy jejich života, ale zároveň zhodnotil 20 let působení školy na trhu vysokých škol a zdůraznil směr, kterým se škola bude i v budoucnu ubírat. Dále bude vzdělávat absolventy, kteří mají předpoklady pro velmi dobré celoživotní profesní uplatnění, a to nejenom v automobilovém průmyslu.

Do praxe získali absolventi během studia velmi dobrou průpravu. Řada z nich míří přímo do zaměstnání, někteří se již zapsali do dalšího navazujícího magisterského studia.

Ve studiu bude dále pokračovat i absolvent bakalářského studia Daniel Svoboda. „Během svého bakalářského studia jsem měl možnost získat spoustu zajímavých pracovních zkušeností z několika oblastí, mezi které patří například marketing, zahraniční spolupráce vysokých škol či technický vývoj společnosti ŠKODA AUTO a.s. Před pár týdny jsem své bakalářské studium úspěšně zakončil a nyní již pokračuji v navazujícím magisterském studiu, specializace Řízení mezinárodních dodavatelských řetězců. Díky svým studijním úspěchům jsem byl také zařazen do Motivačního programu pro talentované uchazeče“ komentuje své studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole Daniel Svoboda.

 

ŠKODA AUTO Vysoká škola

Prestižní soukromá škola založená v roce 2000. Akreditované podnikohospodářské bakalářské a magisterské obory v českém i anglickém jazyce. Základy technických disciplín jsou součástí společného základu všech oborů. Od 2019 studijní program ekonomickotechnického zaměření Podniková ekonomika a manažerská informatika. Zimním semestrem 2020/2021 bude zahájena výuka studijního programu Průmyslový management. Povinná semestrální praxe v ČR či zahraničí je součástí studia. Unikátní studijní program STUDY&WORK, který je realizován ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO. Intenzivní využití programu Erasmus pro studium i praxi v Evropské unii. Možnost získání druhého diplomu z partnerských VŠ v rámci Double degree studijních programů.

Další informace naleznete na www.savs.cz