ŠAVŠ součástí Gaming Day v ŠKODA Muzeum

ŠAVŠ součástí Gaming Day v ŠKODA Muzeum

ŠAVŠ součástí Gaming Day v ŠKODA Muzeum

20. 1. 2020

Nadační fond ŠKODA AUTO pořádal v sobotu 18. ledna první ročník jedinečné události nejen pro herní nadšence GAMING DAY. A protože Nadační fond má ve svém konceptu propojení sportu, her a studia, byli jsme samozřejmě u toho.

Fronta nejen herních nadšenců se táhla od vchodu do Muzea ŠKODA až k Bondy. Tolik fanoušků a účastníků organizátoři sobotní akce pod názvem Gaming day skutečně nečekali. Po otevření, které bylo načasované přesně na 12:00 hodin, byl prostor během pár minut zaplněn a mohly vypuknout klání mezi jednotlivými týmy. 

V rámci hlavního programu byli diváci vtaženi do finálových turnajů ve hrách League of Legends, FIFA a vůbec poprvé v České Republice také do  NHL.

Doprovodný program nabízel návštěvníkům sobotní akce virtuální realitu, českou herní pecku Beat Saber a nechyběly ani WRC simulátory pro maximální zážitek ve speciálních závodních křeslech, PC herní zóna s League of Legends a konzole PlayStation 4, na kterých si bylo možné zahrát NHL 20 a FIFA 20. Každá z populárních her měla na místě své ambasadory z řad herních či sportovních osobností, což byl skvělý tah na branku od organizátorů.

Nadační fond ŠKODA AUTO má ve svém konceptu propojení sportu, her a školství.

Proto ani na této akci ŠKODA AUTO Vysoká škola nechyběla s prezentací o možnostech studia.