Gaudeamus Brno

Veletrh Gaudeamus
22
ŘÍJEN

Veletrh Gaudeamus

22 ŘÍJEN, 2019 - 25 ŘÍJEN, 2019

Setkejte se s námi na veletrhu Gaudeamus v Brně.

ŠKODA AUTO Vysoká škola bude i v letošním roce součástí největšího veletrhu pomaturitního studia, který hostí brněnské výstaviště. Navštivte náš stánek v novém kabátě a tradičně s novým modelem vozu, tentokrát značky Porsche. Těšíme se na vás ve dnech 22. – 25. 10. 2019 vždy od 8:00 do 16:00

Zástupci ŠKODA AUTO Vysoké školy budou představovat možnosti studia, praxí a zahraničních pobytů na studentském veletrhu Gaudeamus v Brně. Přijďte si pro informace o našich zaběhlých studijních programech a především o těch nových či připravovaných. Nyní totiž nabízíme jedinečné kombinace ekonomických, technických a IT programů.

Na stánku budete mít také možnost popovídat si se stávajícími studenty i absolventy, kteří vám prozradí informace nejen o studiu, ale i o studentském životě, svých zahraničních zkušenostech a také o možnostech, jak u nás studovat zdarma! Na stánku ŠAVŠ se opět můžete těšit na předváděcí vůz. Kromě prezentací jednotlivých škol na vás čeká velmi bohatý doprovodný program, který nejen zpestří návštěvu veletrhu, ale především vám pomůže s výběrem studijního programu. Pro více informací navštivte stránky Gaudeamu zde.

Těšíme se na vás v Brně!

Tým ŠKODA AUTO Vysoká škola

Co nás čeká

Zobrazit vše