Partneři

Na ŠKODA AUTO Vysoké škole klademe důraz nejen na teoretické znalosti, ale také na propojení s praxí. Díky firemním partnerům nabízíme studentům propracovaný systém praxí a stáží. Absolventům pak široké možnosti uplatnění v partnerské síti i mimo ni. Naší snahou je dlouhodobě také rozšíření systému duálního studia, kdy student v prezenční formě studuje a pracuje zároveň za finanční podpory podniku ve specializaci, které se věnuje při studiu.

Chcete se stát také partnerskou organizací ŠKODA AUTO Vysoké školy? Kontaktujte nás na e-mailu tereza.prevuznakova@savs.cz

Děkujeme všem stávajícím partnerům, kterými jsou:

AIMTEC

Naším středobodem jsou technologie. Jsme programátoři, vývojáři, konzultanti, obchodníci i badatelé. Pro zákazníky po celém světě vyvíjíme softwarové nástroje pro řízení a plánování výroby, skladování a další procesy, a neustále pracujeme na uvádění nových technologií do praxe. www.aimtecglobal.com

PricewaterhouseCoopers

V PwC se zabýváme auditorskými, daňovými, právními a poradenskými službami. PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. V České republice budujeme s klienty důvěru již 28 let. V Praze, Brně a Ostravě je jim partnerem více než 1200 kolegů.
Více informací na webové stránce

HYPERA

HYPERA

Hypera aplikovatelné projekty a poradenství ve 2 divizích:

Logistics Solutions – zaměření na dodavatelské řetězce pro automobilový průmysl a hi-tech

Aviation Solutions – obor letectví, nabízí řešení pro letiště, heliporty a provozovatele letadel a vrtulníků.

Bližší informace na www.hypera.cz

SCIO

Scio založil v roce 1995 Ondřej Šteffl. Organizujeme Národní srovnávací zkoušky (využívají je vysoké školy v přijímacím řízení). Otevíráme ScioŠkoly, inovativní základní školy (už jich máme 10, včetně jedné střední). Zabýváme se i paralelním vzděláváním. Jsme svobodná firma, kde je radost pracovat.

M. Preymesser logistika

M. Preymesser logistika je společností poskytující služby v oblasti logistiky. Jsme schopni zajistit kompletní logistickou podporu pro společnosti působící v automobilovém průmyslu (OEM, TIER 1) i jiných průmyslových odvětvích. V České republice máme pobočky v pěti lokalitách.

MONTANA

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav je dodavatel průmyslových řešení a integrátor průmyslové automatizace.

Více se dozvíte na našich webových stránkách
Facebook
Youtube

manufactus

manufactus GmbH poskytuje elektronický Kanbanový systém (IKS e-Kanban) pro celostní řízení výrobních a dodavatelsko-odběratelských toků. Novou generaci logistických odborníků podporujeme v projektech i budoucí kariéře našimi nadčasovými realizacemi.
www.manufactus.com, www.e-kanban.cz

Kiekert

Společnost Kiekert je světový lídr ve vývoji a výrobě automobilových zamykacích systémů. Závod v Přelouči je nejvýznamnější v celé globální skupině a se svými 200.000 vyrobenými zámky denně hraje hlavní roli v dodávkách všem významným evropským výrobcům automobilů. Více informací na kiekert.jobs.cz.

Ipsos

Ipsos – výzkumná a technologická agentura s rozsáhlým působením v oblasti automotive.

Více informací se dozvíte na webových stránkách

https://www.proudly.cz/firmy/2128/ipsos-praha-nove-mesto

ALEVIA

Společnost alevia se věnuje především vzdělávací činnosti v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Organizujeme unikátní vzdělávací program, pravidelné workshopy a letní školy. Kromě vzdělávacích aktivit se věnujeme také zpracování studií a analýz.

NMS Market Research

NMS Market Research je agentura pro výzkum trhu, která od roku 1999 pomáhá svým klientům zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky. Kromě centrály v Praze máme pobočku i v Bratislavě, Budapešti a Bangkoku, ale průzkumy dělá i jinde po světě.
Více informací na webové stránce

Hönisberg & Düvel

Jsme IT firma, která je součástí nadnárodní korporace HCL Technologies.
Můžeme Ti nabídnout zdokonalení nebo využití jazyků a možnost rotací po celém světě.
Získej know-how nadnárodní společnosti a buď u technologických pokroků a vývoje.
Aktuální pozice najdeš na https://www.hud.cz/kariera/

SAP

AutoSAP sdružuje společnosti působící v českém autoprůmyslu. Vytváří platformu pro spolupráci a podporu společných cílů formou propagace aktuálních témat, organizace projektů a akcí, spolupráce s dalšími subjekty a státy, sledování legislativy a rozvoje trhu práce a technického vzdělávání.

ČESKÁ SPOŘITELNA

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to, naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Spolupráce se studenty je pro nás velmi důležitá, protože mnoho našich kolegů, kteří mění trendy v českém bankovnictví jsou čerství absolventi vysokých škol.

Více informací se dozvíte na webové stránce

AHK

Více informací se dozvíte na webové stránce

Continental

Německá společnost Continental je předním dodavatelem automobilového průmyslu nejen v oblasti pneumatik. Výrobní závod v Brandýse nad Labem se specializuje na interiérovou elektroniku, telematiku a eCall systémy. Svým obratem je Brandýs největším Automotive závodem Continentalu na světě.

Více informací se dozvíte na webové stránce

ROHDE&SCHWARZ

Více informací se dozvíte na webové stránce

INNOV8

Více informací se dozvíte na webové stránce

MAHLE

Závod MAHLE Behr v Mnichově Hradišti byl založen v roce 1998 a v roce 2013 se stal součástí skupiny MAHLE. Společnost vyrábí plastové díly pro následnou produkci výparníků, chladičů a montáž klimatizačních jednotek. V Evropě se řadíme k jedněm z největších výrobců chladičů pro nákladní automobily. Počet zaměstnanců ve firmě se pohybuje okolo 1300.

Více informací se dozvíte na webové stránce

SIEMENS

Více informací se dozvíte na webové stránce

Porsche Inter Auto

Více informací se dozvíte na webové stránce

Klokočka Autosalon

Autosalon Klokočka patří se dvěma provozovnami v Praze 5 a 6 mezi největší autorizované prodejce a servisy značek VW, Audi, SEAT, ŠKODA, VW užitkové vozy a Kia v České republice. Dále nabízí ojeté a zánovní vozy v programech ŠKODA Plus a Das Welt Auto.

Více na klokocka.cz, Facebooku a Instagramu.

SIC

Více informací se dozvíte na webové stránce