Menu

Pro můj úsměv

Jsou situace, které v životě nemůžeme sami ovlivnit. Můžeme ale společně podpořit ty, kteří se v nelehké situaci ocitli.

Našim ukrajinským studentům se život obrátil naruby během několika málo okamžiků. I přesto se zapojují do aktivní pomoci ostatním – organizují humanitární sbírku, tlumočí, pomáhají rodinám přicházejícím do České republiky a stále se zvládají usmívat. Jejich pevným životním bodem se mimo dobrovolnictví stalo také studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole.  

„Pro můj úsměv“ je projekt, díky kterému máme šanci podpořit ukrajinské studenty i my. Můžeme jim totiž pomoci s financováním jejich studia!

Jak se zapojit a pomoci?

  1. Nabídka práce (praxe, částečné pracovní úvazky), spolupráce v rámci programu Study and Work - Praxi či zapojení studentů do programu Study and Work můžete našim studentům nabídnout ZDE. 
  2. Finanční příspěvek na školné - přispět můžete na transparentní účet ŠAVŠ: 500129142/0800 . Pro potvrzení o daru se, prosím, obracejte na Ing. Lenku Rutterlovou - lenka.rutterlova@savs.cz. 

Více informací v jednotlivých medailoncích. 

QR platba - pro můj úsměv.png

Naši studenti 

Tetiana Mitina.jpg

Tetiana Mitina

Navazující magisterské studium, 1. ročník

Program Ekonomika a management, specializace Finance v mezinárodním prostředí

"Ráda se dozvídám nové věci a jsem zvyklá na samostatnou práci. Vždy se snažím si vše dopředu naplánovat."

Ivan Popov.jpg

Ivan Popov

Bakalářské studium v anglickém jazyce, 2. ročník

Program Economics and Management, specializace Business Administration

"Na ŠKODA AUTO Vysokou školu mě přivedlo moje nadšení pro automobilový průmysl. Po absolvování studia bych velmi rád pracoval v mezinárodní společnosti a byl cenným zaměstnancem pro svého budoucího zaměstnavatele."

Iryna Ievych.jpg

Iryna Ievych

Navazující magisterské studium v anglickém jazyce, 1. ročník 

Program Economics and Management, specializace International marketing

"Jsem svědomitá a za velmi důležité považuji zejména mezilidské vztahy a respektování se navzájem v rámci jednoho týmu. To jsou podle mě zásady, které je potřeba v dnešní době dodržovat."

Volodymyr Melnyk.jpg

Volodymyr Melnyk

Bakalářské studium, 1. ročník 

Program Průmyslový management

"V budoucnu bych rád pracoval jako průmyslový inženýr. Lákalo by mě také založení vlastní firmy, která by se orientovala na oblast průmyslového managementu."

Daria Anisimova.jpg

Daria Anisimova

Bakalářské studium, 2. ročník

program Ekonomika a management, specializace Logistika a management kvality

"V budoucnu bych ráda pracovala v IT firmě. Zároveň bych ráda pomáhala své rodině a podpořila je stejně tak, jako mě oni podporovali při studiu na střední a vysoké škole."

Dmytri Kalashnikov.jpg

Dmytro Kalashnikov

Bakalářské studium, 2. ročník

Program Ekonomika a management, specializace Management obchodu

"Jako mnoho mých přátel bych chtěl pokračovat ve studiu, získat magisterský titul, posunout se na kariérním žebříčku, věnovat se seberozvoji ve všech oblastech a být prostě úspěšným člověkem."

Olena Koshelieva.jpg

Olena Koshelieva

Navazující magisterské studium v anglickém jazyce, 1. ročník 

program Ekonomika a management, specializace Řízení mezinárodních dodavatelských řetězců 

"Co se týká mých snů a přání, ráda bych si našla pracovní pozici na poloviční úvazek, kde bych se stala členem týmu a měla možnost přispět k dosažení stanovených výsledků. "

Ilona Pavlyk.jpg

Ilona Pavlyk

Bakalářské studium, 3. ročník 

program Ekonomika a management, specializace Řízení lidských zdrojů 

"Do budoucna plánuji úspěšně dokončit univerzitu, hodně cestovat a rozšířit si tak obzory, díky čemuž získám spoustu nových informací a poznám nové lidi. Doufám, že najdu inspiraci pro svůj vlastní start-up, který mě bude bavit stejně jako mě baví můj současný život."

IMG_1424.jpg

Alona Rymar 

Bakalářské studium, 2. ročník

Program Ekonomika a management, specializace Management obchodu

Plánuji i nadále studovat a zároveň pracovat ve ŠKODA AUTO. Na ŠAVŠ bych chtěla získat nejen titul Bc., ale i Ing. 

IMG_4169.jpg

Anastasia Bondar

Na ŠAVŠ aktuálně studuje několik kurzů v rámci celoživotního vzdělávání, zdokonaluje se v anglickém jazyce a od září nastoupí do 1. ročníku bakalářského studia

"Cítím, že to, co mi nabídla nová rodina, je moje veliká šance na moji budoucnost. Ráda bych této šance využila a vystudovala zde, získala praxi a začlenila se zde."

IMG_1320.jpg

Ivan Frolov

Bakalářské studium, 2. ročník

Program Průmyslový management

Na ŠAVŠ jsem nastoupil, protože mě zajímá technika a mechanika. Z toho důvodu jsem si také zvolil program průmyslový management. V budoucnu, po úspěšném absolvování studia, bych si rád otevřel vlastní podnik zaměřený na výrobu.