online veletrh

ONLINE VELETRH VZDĚLÁVÁNÍ PROGRAMŮ MBA

Česká asociace MBA škol (CAMBAS), mezi jejíž členy se řadí veřejné a soukromé vysoké školy a soukromé instituce nabízející programy MBA, pořádá on - line veletrh akreditovaných programů, který se uskuteční 18. 03. 2021 od 15:00 hodin.

Mezi držiteli akreditace CAMBAS, kteří se veletrhu zúčastní a jejichž profily naleznete níže na této stránce jsou NEWTON College, Vysoká škola ekonomická v Praze, Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, ŠKODA AUTO Vysoká škola, Vysoké učení technické v Brně, Vysoká škola finanční a správní, University of New York in Prague, Prague International Business School a VŠB - Technická univerzita Ostrava.

Zájemcům o studium MBA se formou video prezentací představí 11 programů a součástí veletrhu bude také prostor pro otázky a odpovědi.

Hosty ve studiu bude předsedkyně České asociace MBA škol a rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze prof. Ing. Hana Machková, CSc. a místopředseda asociace a rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

ŠKODA AUTO Vysoká škola, se stala spolupořadatelem prvního ročníku tohoto veletrhu. Podrobné informace a odkaz na živé vysílání, které bude probíhat pomocí aplikace YouTube naleznete v den vysílání na těchto webových stránkách.

 

 

Pozvánka na CAMBAS - ONLINE VELETRH PROGRAMŮ MBA