NU

Rádi byste vystoupali ve své profesní kariéře o několik kroků výše? Pak vítejte na profilu naší vysoké školy aplikovaného businessu NEWTON University možností studia v Praze a v Brně. Během posledních 8 let jsme 6x získali titul nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR, naši absolventi se pravidelně objevují na stránkách Forbesu a získávají uznávaná ocenění. To vše vám dává jistotu, že nám záleží na vašem úspěchu a že investovat do vzdělání u nás – má skutečně smysl.

Vlajková loď – MBA

V naší nabídce naleznete studijní programy od Bc., přes Ing. a Mgr., profesní programy MSc., LL.M. až po naši vlajkovou loď – manažerský program MBA. Ten vám nabídne nejen know how uznávaných expertů v lektorském týmu, ale i síť skvělých kontaktů na celý život v podobě vašich budoucích spolužáků – majitelů firem, investorů, top manažerů či ambiciózních lidí ze středního managementu.

Unikátní studium

Jednoleté studium MBA na NEWTON University v českém jazyce je unikátní svým největším procentem zastoupení osobnostního rozvoje ze všech manažerských programů v ČR a osobní zakázkou před vstupem do studia.

Osobní zakázka

Před zahájením studia vám pomůžeme vydefinovat vaši osobní zakázku, na které budete pracovat během celého studia ve výuce, při konzultacích i závěrečné disertační práci. V ní se zaměříte na osobní, profesní či firemní problematiku. To vám zaručí rychlou návratnost vloženého času a financí formou dosažených měřitelných výsledků.

Osobnostní rozvoj

Součástí studia je unikátní seberozvojový manažerský výcvik X-tream Management zaměřený na zvládání kompletního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních a limitních situacích. Reálně si tak zažijete novou zkušenost o sobě samém, vašich možnostech a potenciálech. Z našeho programu MBA si tak odnesete nejen praktické zkušenosti a nové znalosti, ale i sebepoznání a schopnost seberozvoje.

Lektoři, cena a přihlášky

Pro více informací o obsahu studia, lektorech, atraktivní cenové nabídce a úspěšných absolventech MBA studia na NEWTON University, navštivte naše stránky. V případě vašeho zájmu můžete nezávazné přihlášky podat online zde. Po odeslání přihlášky se vám ozve naše studijní poradkyně, která vám představí školu, studium a odpoví na veškeré dotazy. Pokud se vám bude vše i nadále líbit, domluvíte se na přijímacím pohovoru s garantem studia.

Těšíme se na vás.

 

Kontaktní osoba:

doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA; e - mail: jiri.kolenak@newton.university