VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) je největší ekonomickou univerzitou v ČR. Výuka programů MBA má na VŠE dlouholetou tradici a škola klade velký důraz na kvalitu svých programů, jejich zaměření na praxi a mezinárodní rozměr. Výuka probíhá v moderních prostorách v centru Prahy.

V současné době nabízí VŠE tři programy MBA, které úspěšně prošly akreditací CAMBAS:

• MBA Fakulty podnikohospodářské, který je držitelem mezinárodní akreditace FIBAA. Délka studia je 2,5 roku (výuka probíhá formou intenzivních dvoudenních soustředění). Program probíhá v češtině a angličtině.

• Fakulta financí a účetnictví nabízí program MBARE - Nemovitosti a jejich oceňování. Program získal mezinárodní akreditaci RICS. Délka studia je 2 roky (výuka probíhá formou intenzivních dvoudenních soustředění). Program probíhá v češtině a angličtině.

• Francouzsko-český institut řízení nabízí program typu double degree. Absolventi získávají francouzský státní diplom Master Management et Admistration des Entreprises a diplom MBA VŠE. Délka studia je 1 rok (výuka probíhá formou 10týdenních modulů). Program je vyučován v češtině a francouzštině.


Kontaktní osoby:

MBA Fakulty podnikohospodářské

Kontaktujte Mgr. Markétu Dianovou, Ph.D., MBA. na e - mail: marketa.dianova@vse.cz

Francouzsko-český institut řízení (IFTG)

Kontaktujte Martinu Poussin, na e - mail: martina.poussin@vse.cz

Fakulta financí a účetnictví, MBA nemovitosti a jejich oceňování

Kontaktujte Blanku Sobotkovou na e- mail: blanka.sobotkova@vse.cz