Erasmus+

Od roku 2005 je ŠKODA AUTO Vysoká škola zapojena do programu ERASMUS, který je součástí programu Evropské unie zaměřený na mobilitu a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě. Program také podporuje spolupráci vysokoškolských institucí se zahraničními podniky. ŠKODA AUTO Vysoká škola získala v roce 2014 ERASMUS CHARTER FOR HIGHER EDUCATION 2014-2020.

Každoročně se do programu zapojují tisíce studentů a akademiků, a proto neváhejte a rozšiřte jejich řady. Obecné informace o programu naleznete na stránkách NAEP. Podrobné informace o jednotlivých aktivitách a možnostech zapojení se do programu naleznete v části věnované vyjíždějícím studentům nebo přímo v kanceláři B113 zahraničního oddělení.


NÁRODNÍ AGENTURA PRO EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY (NAEP)


NAEP jako součást Domu zahraničních služeb koordinuje vzdělávací programy mezinárodní spolupráce. Cílem je vytvářet informační systém o vzdělávacích programech EU a o jiných mezinárodních aktivitách. NAEP poskytuje informační a konzultační služby týkající se svěřených programů, organizuje národní a mezinárodní semináře a konference, propaguje české školství v zahraničí a vydává informační materiály.
Na webu NAEP naleznete praktické a aktuální informace o programu.


Kontakty

Ing. Denisa Římalová, M.A.

koordinátor zahraničního oddělení

Bc. Barbora Bukovanová

koordinátor zahraničního oddělení