Motivační program pro nadané uchazeče o studium

ŠKODA AUTO Vysoká škola vyhlašuje motivační program, který je určen vynikajícím uchazečům o studium v bakalářském i navazujícím magisterském studijním programu v českém jazyce na ŠAVŠ.

 

 

Uchazečům, kteří budou zařazeni do motivačního programu, bude přiznáno stipendium dle níže uvedených podmínek pro přijetí a setrvání v motivačním programu po standardní dobu studia v prezenční formě příslušného studijního programu (3,5 roku v bakalářském, resp. 2 roky v navazujícím magisterském programu), podmínka č. 3 v navazujícím magisterském studiu je platná i pro kombinovanou formu studia.
 
O přijetí do motivačního programu rozhoduje komise jmenovaná rektorem ŠKODA AUTO Vysoké školy. Uchazečům, kteří podají žádost o přijetí do programu, bude výsledek rozhodnutí komise o zařazení do programu zaslán nejpozději k datu zápisu do studia.
 
Podmínky pro přijetí a setrvání v motivačním programu:
      
Zahájení studia v akademickém roce 2018/2019, v LS 2017/2018
 
Termíny pro podání žádosti o zařazení do programu:
- do 31. 1. 2018 těmi uchazeči, kteří se hlásí do navazujícího magisterského studijního programu se zahájením studia od LS 2017/2018;
- do 31. 5. 2018 těmi uchazeči, kteří se hlásí do bakalářského studijního programu se zahájením studia od  ZS 2018/2019;
- do 14. 6. 2018 těmi uchazeči, kteří se hlásí do navzaujícího magisterského studijního programu se zahájením studia od ZS 2018/2019.
 
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.