Motivační program pro nadané uchazeče o studium

ŠKODA AUTO Vysoká škola vyhlašuje motivační program, který je určen vynikajícím uchazečům o studium v bakalářském i navazujícím magisterském studijním programu v českém jazyce na ŠAVŠ.

 

 

MOTIVAČNÍ PROGRAM
 
Uchazečům, kteří budou zařazeni do motivačního programu, bude přiznáno stipendium dle níže uvedených podmínek pro přijetí a setrvání v motivačním programu po standardní dobu studia v prezenční formě příslušného studijního programu (3,5 roku v bakalářském, resp. 2 roky v navazujícím magisterském programu), podmínka č. 3 v navazujícím magisterském studiu je platná i pro kombinovanou formu studia.
 
O přijetí do motivačního programu rozhoduje komise jmenovaná rektorem ŠKODA AUTO Vysoké školy. Uchazečům, kteří podají žádost o přijetí do programu, bude výsledek rozhodnutí komise o zařazení do programu zaslán nejpozději k datu zápisu do studia.
 
Podmínky pro přijetí a setrvání v motivačním programu:
 
 
Termíny pro podání žádosti o zařazení do programu:
- do 31. 1. 2019 těmi uchazeči, kteří se hlásí do navazujícího magisterského studijního programu se zahájením studia od LS 2018/2019;
- do 31. 5. 2019 těmi uchazeči, kteří se hlásí do bakalářského studijního programu se zahájením studia od  ZS 2019/2020;
- do 13. 6. 2019 těmi uchazeči, kteří se hlásí do navzaujícího magisterského studijního programu se zahájením studia od ZS 2019/2020.
 

STUDY&WORK

 

Program STUDY&WORK je realizován ve spolupráci se ŠKODA AUTO a. s. a je určen studentům prezenčního studia profesních specializací Logistika a management kvality a Management obchodu. Studentům umožňuje studovat, získávat pracovní zkušenosti a navíc už po dobu studia vydělávat.

 

Co student zapojením do programu získá?

- 18 měsíců pracovních zkušeností po dobu bakalářského studia ve společnosti ŠKODA AUTO a. s.

- měsíční stipendium od společnosti ŠKODA AUTO a. s. ve výši až 5 000 Kč

- průměrný výdělek až 14 000 Kč měsíčně po dobu studia

- i nadále možnost čerpat další finanční benefity jako např. motivační program či prospěchové stipendium

 

Jak se přihlásit?

- uchazeč si podá přihlášku ke studiu specializace Logistika a management kvality nebo Management obchodu (prezenční forma studia) v rámci 1. kola přijímacího řízení

- nejpozději poslední den 1. kola přijímacího řízení doručí uchazeč na Studijní oddělení (alena.bednarova@savs.cz) přihlášku do programu STUDY&WORK včetně motivačního dopisu a životopisu

- pokud splní všechny podmínky pro přijetí do studia, je pozván na výběrové řízení do ŠKODA AUTO a. s. (assessment centrum)

- až 20 studentů je na základě výsledků z výběrového řízení zařazeno do programu

 

V případě dalších dotazů kontaktujte Mgr. Alenu Bednárovou (alena.bednarova@savs.cz), přihlášku do programu vyplníte zde a zašlete elektronicky na adresu Mgr. Bednárové.

 

STUDY&DRIVE

 

Program STUDY&DRIVE nabízí studentům a jejich rodinným příslušníkům možnost získat automobil na operativní leasing za stejně výhodných podmínek, jaké mají zaměstnanci společnosti ŠKODA AUTO a. s.

 

Co student zapojením do programu získá?

- nový vůz na 12-15 měsíců

- využití pro studenta i jeho rodinné příslušníky

- výběr různých kategorií vozu od CITIGO či FABIE až po KODIAQ A SUPERB

- možnost vybrat si z různých kombinací výbavy vozu

 

Jak se přihlásit?

- program je určen pouze stávajícím studentům školy

- pro zařazení do programu stačí podat žádost přes kontaktní centrum v AIS

 

Více informací o programu je k dispozici v neveřejné části AIS, nebo přímo na Studijním oddělení

 

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.