Double-Degree program

S cílem rozvoje internacionalizace studijních programů ŠKODA AUTO Vysoká škola realizuje od akademického roku 2010/2011 společný Double-Degree program s University of Applied Sciences Upper Austria a od akademického roku 2014/2015 společný Double-Degree program se Seinäjoki University of Applied Sciences (School of Business and Culuture).

 

 

Bakalářské studium

Vybraní studenti prezenční formy bakalářského studia oboru Podniková ekonomika a management obchodu, kteří splní požadavky pro získání příslušného akademického titulu ve své domovské instituci a absolvují jeden výměnný semestr v partnerské instituci, získají akademický titul bakalář na obou partnerských školách.

 
 
 

Double-Degree program ve spolupráci s University of Applied Sciences Upper Austria Steyr

 

Do společného Double-Degree programu budou zařazováni vybraní studenti níže uvedených akreditovaných bakalářských studijních oborů:
 
Podniková ekonomika a management obchodu na ŠKODA AUTO Vysoké škole;

Global Sales and Management na University of Applied Sciences Upper Austria.

Bližší informace o bakalářském studijním programu studijního oboru Global Sales and Management na University of Applied Sciences Upper Austria.
 
 

Double-Degree program ve spolupráci se Seinäjoki University of Applied Sciences Finsko

 

Do společného Double-Degree programu budou zařazování vybraní studenti níže uvedených akreditovaných bakalářských studijních oborů:
 
Podniková ekonomika a management obchodu na ŠKODA AUTO Vysoké škole;
Bachelor´s Degree Programme in International Business na Seinäjoki University of Applied Sciences.
Bližší informace o bakalářském studijním proramu studijního oboru Degree Programme in International Business na Seinäjoki University of Applied Sciences.
 

Navazující magisterské studium

Vybraní studenti prezenční formy magisterského studia oboru Globální podnikání a marketing, kteří splní požadavky pro získání příslušného akademického titulu ve své domovské instituci a absolvují jeden výměnný semestr v partnerské instituci, získají akademický titul inženýr na obou partnerských školách.


 

Double-Degree program s University of Applied Sciences Upper Austria Steyr

 

Do společného Double-Degree programu budou zařazováni vybraní studenti již uskutečňovaných akreditovaných magisterských studijních oborů:

 
Globální podnikání a marketing na ŠKODA AUTO Vysoké škole;
Global Sales and Management na University of Applied Sciences Upper Austria.
Bližší informace o magisterském studijním programu studijního oboru Global Sales and Management na University of Applied Sciences Upper Austria.
 
 
Informace o organizačním zajištění výměnného pobytu zájemcům podá Zahraniční oddělení ŠKODA AUTO Vysoké  školy international@is.savs.cz.
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.