O nás

Jsme soukromá vysoká škola založená v roce 2000 největším výrobcem automobilů v České republice, společností Škoda Auto a.s. Studentům nabízíme unikátní bakalářské i navazující magisterské studijní programy a specializace kombinující ekonomické a technické vzdělání. Bakalářské studium je v délce 3,5 roku a jeho součástí je finančně ohodnocená povinná praxe v 5. semestru, kterou studenti vykonávají u špičkových zaměstnavatelů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Studenti navazujícího magisterského studia si mohou zvolit šestitýdenní stáž v rámci povinně volitelných předmětů.

K prohloubení praktických znalostí a dovedností slouží studentům Škoda Auto Vysoké školy Vzdělávací technické centrum Na Hejdovce, které je koncipované jako malá továrna a které prostřednictvím špičkových technologií propojuje vzdělávání, vědu, výzkum, vývoj a inovace.

Výuka na ŠAVŠ probíhá v českém nebo anglickém jazyce, v prezenční či kombinované formě v Mladé Boleslavi nebo v Praze a je založena na individuálním přístupu.

Pečujeme o uplatnitelnost našich absolventů

• Unikátní bakalářské a navazující magisterské studijní programy kombinující ekonomické a technické vzdělání.
    Placená povinná praxe v 5. semestru bakalářského studia.
    Volitelná šestitýdenní stáž v navazujícím magisterském studiu.
    Možnost vycestovat na více než 50 partnerských univerzit po celém světě.
    Double degree programy.

Klademe důraz na mezinárodní rozměr studia

• Součástí bakalářského studia je průběžná výuka alespoň dvou cizích jazyků, nejčastěji angličtiny a němčiny.
    V rámci navazujícího magisterského studia je vyučován jeden jazyk na úrovni C1. Studenti si mohou vybrat mezi angličtinou a němčinou.
    Podporujeme výjezdy našich studentů do zahraničí - jedno až dvousemestrální studium na partnerských vysokých školách a pracovní stáže v podnicích v EU s podporou programu Erasmus+.
    Možnost získání dvojitého diplomu (Double Degree) ve spolupráci s vysokou školou v rakouském Steyru, ve finském Seinäjoki a v německých Drážďanech.
    Bakalářský i navazující magisterský program lze studovat plně v anglickém jazyce.
    V roce 2014 Škoda Auto Vysoká škola úspěšně prošla akreditačním procesem americké asociace Accreditation Council for Business Schools and Programs a získala tak prestižní mezinárodní institucionální akreditaci ACBSP dle všech jejích standardů. Díky této akreditaci získává vzdělání studentů a absolventů nový rozměr a otevírá jim cestu na další mimoevropské trhy.

Loga Škoda Auto Vysoké školy ke stažení:

Co nabízíme

Unikátní zaměření
Vynikající uplatnitelnost
Kvalitní pedagogové
Praxe v ČR i v zahraničí
Study and Drive
Praxe - práce v oboru již od 1. semestru
Individuální přístup
Zahraniční pobyty
Experti z praxe ve výuce
Certifikace