Menu

VTC Na Hejdovce

Technické centrum Škoda Auto Vysoké školy, je koncipované jako malá továrna a představuje významný krok vpřed v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovací. 

Posláním vzdělávacího a vývojového centra je prostřednictvím špičkových technologií propojovat vzdělávání, vědu, výzkum, vývoj a inovace, posilovat praktické dovednosti a vytvářet studentům, akademickému týmu, veřejnosti i partnerům prostor pro nové společné výzvy.

Jednoduše místo, kde se teorie stává praxí! 

Vzdělávací technické centrum Na Hejdovce 

Vzdělávací technické centrum Na Hejdovce nabízí nadstandardně vybavené laboratoře a výzkumná centra, která simulují reálný provoz průmyslového podniku. V areálu se nachází výrobně-logistická laboratoř, laboratoře praktické informatiky, fyziky, elektrotechniky a automatizace, datové centrum, laboratoř 3D tisku, virtuální reality, elektromobility a průmyslu 4.0, či výzkumná strojně-elektrotechnická laboratoř. 

Nové centrum bude sloužit nejen k moderní výuce studentů Škoda Auto Vysoké školy, ale i díky spolupráci se strategickými partnery i k rozvoji jejich dovedností a znalostí získaných od specialistů z praxe, ale i širším vzdělávacím aktivitám určeným pro veřejnost, kroužkům, přednáškám, nebo workshopům. Jedním z projektů pro veřejnost je například IT Akademie pro děti, budou zde probíhat také kurzy 3D tisku a řada dalších technicky zaměřených eventů. 

Slavnostní otevření VTC Na Hejdovce se uskutečnilo 19. 9. 2023 

Slavnostní otevření VTC Na Hejdovce 

 Reportáž 1. Boleslavské 

Strategickými partnery Vzdělávacího technického centra Na Hejdovce jsou:

Napsali o nás: 

LinkedIn:

Instagram:

Český rozhlas: 

  • Živý vstup 
    Srolujte na 11:00 - klik na 11:04 - Dopolední Region -  živý vstup začíná zhruba v 11:30:45