Menu

Proč zvolit ŠAVŠ

 Chcete mít již na začátku kariéry náskok před ostatními?

 Pojďte studovat na ŠKODA AUTO Vysokou školu!

 Čím se odlišujeme od ostatních?  

unikatni-zamereni.png

Unikátní zaměření 

Kombinace ekonomického vzdělání s kvalitním technickým základem vás odliší od ostatních.

m22.uplanitelnost.jpg


Vynikající uplatnitelnost

Marketing a PR, audit, controlling, logistika, technický vývoj IT, nákup nebo HR? Tam všude jsou naši absolventi.

experti.png


Kvalitní pedagogové

Učte se od těch nejlepších – naši pedagogové realizují nejenom výukovou a vědecko-výzkumnou činnost, ale řeší také projekty pro přední světové průmyslové společnosti.

praxe.png


Praxe v ČR i v zahraničí

V bakaláři povinně na semestr, v navazujícím magisterském studiu volitelně na tři měsíce – praxe v České republice nebo v zahraničí je nedílnou součástí prezenčního studia na naší škole. Pro praxi si můžete zvolit některou z našich českých partnerských společností anebo vycestovat do zahraničí.

study-drive.png

Auto pro každého studenta

Řešíte, jak se dostat do školy i ze vzdálenějšího regionu? Využijte náš program STUDY&DRIVE a vyberte si vůz ŠKODA na operativní leasing za stejných podmínek, jako mají zaměstnanci ŠKODA AUTO a. s. Program můžete využít také pro kohokoliv z rodiny. Více informací zde.

m22.study.work.jpg

Práce v oboru již od 1. semestru

Pro vybrané specializace jsme ve spolupráci s podniky připravili program STUDY&WORK, který Vám umožní studovat, pracovat v oboru a zároveň vydělávat již od prvních dní na vysoké škola. Navíc za zajímavé podpory ve formě stipendia. Chcete být vždy o krok napřed a jste ochotni věnovat svůj čas naplno studio a práci? Pak právě vám je určený tento program.

individualni-prisup.png

Individuální přístup 

U nás nebudete jenom číslem v seznamu. Naši vyučující jsou Vám k dispozici nejenom ve výuce, ale i v rámci svých konzultačních hodin a na e-mailu. Naše studijní oddělení je vám vždy připraveno pomoci – můžete je navštívit v pravidelných úředních hodinách nebo je kontaktovat přes kontaktní centrum. Studentům nabízíme také poradenství v nejrůznějších oblastech.

zahranicni-pobyty.png

Zahraniční pobyty

Do zahraničí za praxí nebo za studiem - vycestovat s námi můžete na některou z více než 40 partnerských univerzit a do více než 32 partnerských podniků po celém světě.

experti.png

Experti z praxe ve výuce

Ve výuce se můžete setkat také s řadou odborníků z praxe. Mimo zvaných přednášek u nás vyučujeme několik předmětů, v rámci kterých se v přednáškách setkáváte s manažery ze ŠKODA AUTO a.s.

ico-certificate.png

Certifikace

Získejte k diplomu ještě něco navíc. V rámci studia u nás můžete po splnění určených podmínek zdarma získat řadu odborných i jazykových certifikátů. Se záštitou České logistické asociace vydáváme certifikáty Logistický management I a Logistický management II, na naší pražské pobočce je možné získat certifikát IT management a ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO a.s. jsme pro studenty připravili nákupní certifikáty.

talenty.png

Práce s talenty

Nejnadanější u nás studují zdarma. Díky našemu motivačnímu programu u nás můžete získat stipendium ve výši školného. Nedosáhli jste na motivační program? Nevadí – za výborný prospěch si můžete zažádat o prospěchové stipendium. Talentovaní studenti se mohou také podílet na řešení vědecko-výzkumných projektů pro přední průmyslové výrobce v České republice – a to se vám v životopise určitě neztratí.

ico-zazemi.png

Moderní zázemí 

Výuka v Mladé Boleslavi probíhá v zázemí moderního areálu Vzdělávacího centra Na Karmeli. Pro studenty v Praze jsou k dispozici prostory na Jižním Městě, kde je připraveno kompletní zázemí (výukové prostory, studovna, menza, studijní oddělení...).

double-degree.png

Double Degree programy 

S vybranými univerzitami nabízíme Double Degree programy, v rámci kterých můžete po absolvování studia u nás a splnění určených předmětů na zahraniční univerzitě získat náš i zahraniční titul! Double Degree programy aktuálně nabízíme ve spolupráci s University of Applied Sciences Uper Austria a Seinäjoki University of Applied Sciences. Více o Double Degree programech zde.

ico-mezinarodni.png

Mezinárodní rozměr 

Kvalitu studia potvrzuje nejenom naše česká akreditace, ale také akreditace ACBSP, kterou jsme získali v roce 2015. Ta našim studentům a absolventům otevírá cesty na další pracovní trhy, a to především ty mimoevropské.

ico-praha-mb.png

Mladá Boleslav nebo Praha

Pro studium si můžete zvolit nejenom Mladou Boleslav, ale vybrané specializace je možné studovat také na naší pražské pobočce.