Menu

Study and Work

Unikátní program duálního vzdělávání najdeš v Čechách jenom na ŠAVŠ!

  • ideální skloubení studia a práce při studiu
  • kombinace studia s neobyčejně rozsáhlou, kvalitní a velmi dobře finančně ohodnocenou odbornou praxí 
  • během 3, 5 let studia 18 měsíců odborné praxe (Bc. studium), během 2 let studia 5-6 měsíců praxe (Mgr. studium)
  • výrazně pomáhá snížit finanční náročnost studia
  • připravuje absolventy ŠAVŠ na zvyšující se požadavky zaměstnavatelů a trhu práce

Pokud se ucházíte o studium u nás, vyberte si nejprve některý z našich studijních programů či specializací. Po kompletaci přihlášky ke studiu na Škoda Auto Vysoké škole pak můžete podat přihlášku i do programu STUDY&WORK.

Nyní je výběrové řízení pro program Study and Work pozastaveno. Další možnost přihlášení bude v LS 2024 do termínu 30. 4. 2024. Aktuální požadavky společností na výběrové řízení se objeví na těchto webových stránkách v průběhu února 2024. 

Podání přihlášky

Jak mám postupovat? 

Uchazeč bakalářské studijní specializace stanovenou společnostmi v LS 2024 podá v termínu do 31. 4. 2024 přihlášku ke studiu v prezenční formě studia. Vybraná studijní specializace v přihlášce do studia musí být totožná se studijní specializací uvedenou v přihlášce do programu Study and Work. 

 

Pro podání přihlášky následuj tyto kroky. 


1. Žádost o zařazení do programu STUDY&WORK podejte takto:

a) Jste-li již studentem/kou školy, otevřete formulář pro studující v kontaktním centru s názvem "Přihláška do programu STUDY&WORK"  ZDE (použijte přihlašovací údaje jako do AIS, uživatelské jméno je ve tvaru xnovak apod.) 

b) Nejste-li zatím studentem/kou školy, otevřete formulář pro studující v kontaktním centru s názvem „Přihláška do programu STUDY&WORK“ ZDE (použijte přihlašovací údaje jako do e-přihlášky, uživatelské jméno je ve tvaru 90022049 apod.)

2. Ve formuláři vyplňte povinná pole, vložte níže uvedené povinné přílohy a žádost uložte:

a) Vyplněný formulář je podaná přihláška do programu

b) Motivační dopis

c) Životopis

d) Jakékoliv jazykové certifikáty a jiná osvědčení apod., které informují o Vaší další získané kvalifikaci, pouze pokud jsou k dispozici

Jeden přiložený dokument může mít maximální velikost 10 MB. Pokud jeden přiložený dokument přesahuje tento limit, doporučujeme rozdělení dokumentu do více příloh.

3. Status vaší žádosti můžete průběžně kontrolovat v přehledu žádostí, zároveň vás budeme o všem podstatném informovat prostřednictvím kontaktního e-mailu uvedeného ve vaší přihlášce. Sběr dat pro bakalářskou studijní specializaci Nákup probíhá do 31. 8. 2023. Pokud student splní všechny podmínky pro přijetí do studia včetně podání „Žádosti do programu STUDY&WORK“ včetně požadovaných příloh, je pozván na výběrové řízení za účasti zástupců společnosti. Plánovaný termín pohovorů připadá na měsíce září/říjen a o jeho konání budete včas informováni.  

Přehled společností zapojených do programu duálního vzdělávání v AR 2022/2023 (Forvia, Kautex, Thimm Obaly, DHL, ČSOB) uzavřely výběrové řízení dne 30. 4. 2023. Studenti podepsali pracovní smlouvy v září 2023. 

Škoda Auto a.s. 

(Mladá Boleslav)

Společnost Škoda Auto, která s námi zavedla program duálního vzdělávání v tomto roce hledala kandidáty následujících bakalářských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023.

Nábor studentů 1. a 2. začínajícího ročníku bakalářského studia. Český jazyk na úrovni C1. 

- Bc._program_Nákup

- Bc._program Podniková ekonomika a manažerská informatika

- Bc._program Průmyslový management

- Bc._program Logistika a management kvality

Smlouva na 1 rok s možností obnovení, vyplácení stipendií po 1 roce programu, při přerušení programu student nemusí vyplacená stipendia vracet, odměna 200 Kč/hod + 5000 Kč podnikové stipendium. 

Forvia (Faurecie)

(Bakov nad Jizerou/Bezděčín)

Společnost Forvia hledala kandidáty prvních ročníků bakalářských a magisterských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023.

Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

(Kněžmost) 

Společnost Kautex hledala kandidáty prvních ročníků bakalářských a magisterských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023.

Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta od 130-173 Kč/hod., pracovní doba dle možností studenta, dotované stravování (dotované obědy, kantýna v areálu závodu)-cena za oběd 25 Kč, Odměna za doporučení vhodného kandidáta, firemní sportovní a společenské akce, sportovní programy, firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu včetně možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti. 

THIMM Obaly, k.s.

(Všetaty) 

Společnost Thimm Obaly hledala kandidáty prvních ročníků bakalářských a magisterských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023. 

Odměna od 150 Kč/hod. po zapracování navýšení, možnost práce o zapracování ze vzdáleného připojení (vybavení ntb.), zapojení do různých projektů, možnost změny oddělení v rámci společnosti. 

DHL AUTOMOTIVE S.R.O.

(Nepřevázka)

Společnost DHL hledala kandidáty prvních ročníků bakalářských a magisterských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023.

Požadavek na znalost českého jazyka plynně. 

Odměna od 160 kč/hod, dle bc./mgr. studia, znalostí jazyků, pracovních i jiných zkušeností. Možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů. 

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA, A.S.

(Praha a jiné destinace dle poboček a domluvy) 

Společnost ČSOB hledala kandidáty prvních ročníků bakalářských a magisterských studijních programů/specializací. Studenti se do programu mohli hlásit do termínu 30. 4. 2023. Další možnost přihlášení je od února 2024. Nyní bylo ukončeno výběrové řízení studentů, kteří podali přihlášku do 30. 4. 2023. 

Přihlašujte se přímo přes webové stránky společnosti ČSOB : www.csob.cz/portal/v-obraze/kariera, v sekci volné pozice zadejte klíčové slovo ve vyhledávání: "studuj a pracuj": Firma zpracovává data kandidátů sama a zve si studenty na pohovor přímo do prostor společnosti. Finanční ohodnocení dle znalostí a kompetencí studenta k dané pozici. ZDE.

Mgr. Alena Bednárová

studijní referentka