Menu

Vzdělávání pedagogických pracovníků

Škoda Auto Vysoká škola je již více jak 20 let lídrem ve vzdělávání, přispívá k modernizaci českého vysokého školství a připravuje studenty na budoucnost 4.0.

V rámci celoživotního vzdělávání nabízíme i profesní rozvoj pedagogických pracovníků škol a školských zařízení. Škoda Auto Vysoká škola je akreditovanou vzdělávací institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Mnoholeté zkušenosti v oblasti vzdělávání a rozsáhlá síť našich akademiků, metodiků, odborných garantů i externích spolupracovníků nám umožňuje kvalitní a komplexní nabídku vzdělávacích a konzultačních služeb. Zároveň poskytujeme metodickou a odbornou podporu v reakci na aktuální i specifické potřeby a požadavky jednotlivých škol. 

EDU WEEK 2023

Zveme Vás na již 3. ročník vzdělávací akce EDU WEEK - workshopy a webináře určené pro pedagogy všech typů škol a vzdělávacích institucí v České republice a všechny další zájemce nejen z oblasti vzdělávání.  Akce proběhne ve dnech 29. - 31. 08. 2023 a je realizována ve spolupráci se Středním odborným učilištěm Škoda Auto a Nadačním fondem Škoda Auto a pod záštitou MŠMT.  

Více informací vč. registrace naleznete na tomto linku. Registrace u prezenčních workshopů je možná do naplnění kapacity, u online webinářů registrace neomezené až do 25. 08. 2023 do 12:00 hodin.  

Akce je pro účastníky zdarma. Neváhejte s registrací a pojďte prožít 3 dny nabité vzděláváním a inspirací! 

Událost naleznete také na Facebooku a na LinkedInu

Kompletní nabídku kurzů naleznete v katalogu CŽV 

CŽV_katalog_1.jpg

V oblasti školství nabízíme:

Nabídka témat pro prezenční i online vzdělávání: (12)

Krátkodobé kurzy:

Kompletní nabídka témat v rámci Dalšího vzdělávaní na ŠKODA AUTO Vysoké škole
Rádi Vám také připravíme kurz na míru.