Menu

Vzdělávání pedagogických pracovníků

ŠKODA AUTO Vysoká škola je již více jak 20 let lídrem ve vzdělávání, přispívá k modernizaci českého vysokého školství a připravuje studenty na budoucnost 4.0.

V rámci celoživotního vzdělávání nabízíme i profesní rozvoj pedagogických pracovníků škol a školských zařízení. ŠKODA AUTO Vysoká škola je akreditovanou vzdělávací institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Mnoholeté zkušenosti v oblasti vzdělávání a rozsáhlá síť našich akademiků, metodiků, odborných garantů i externích spolupracovníků nám umožňuje kvalitní a komplexní nabídku vzdělávacích a konzultačních služeb. Zároveň poskytujeme metodickou a odbornou podporu v reakci na aktuální i specifické potřeby a požadavky jednotlivých škol.

Aktuálně nabízíme:  

REGIONÁLNÍ SEMINÁŘ EPALE a ŠAVŠ na téma Interaktivita a kreativita v lektorské práci

_MG_9162.JPG

ŠKODA AUTO Vysoká škola ve spolupráci s EPALE Česká republika zve na seminář na téma Interaktivita a kreativita v lektorské práci, který se uskuteční 13. září 2022 od 09:00 hodin.

Místo konání: ŠKODA AUTO  Vysoká škola, Na Karmeli 1457, 293 01 Mladá Boleslav - Učebna A024

Na seminář je možné se registrovat zde.  

Seminář, včetně občerstvení, je pro registrované zdarma.

Program semináře naleznete zde. 

EDU Týden 

EDUTyden_banner.png

ŠKODA AUTO Vysoká škola, ŠKODA Academy a Střední odborné učiliště strojírenské ŠKODA AUTO pořádají ve dnech 29. - 31. 08. 2022 druhý ročník akce EDU Týden - vzdělávací workshopy a webináře určené pedagogům všech typů škol v České republice. Akce je pro účastníky zdarma.

Prezenční workshopy proběhnou v regionech Mladá Boleslav, Rychnovsko a Vrchlabí v dopoledních hodinách. Kapacita workshopů je omezená, více informací naleznete níže. Online webináře jsou otevřené všem zájemcům z celé ČR a proběhnou online přes MS Teams v odpoledním čase.

Program se zaměří na principy správné komunikace ve škole i mimo ni, na nejčastější problémy v třídním kolektivu a na duševní pohodu dětí i pedagogů.

Program, podrobné informace a registrační formuláře naleznete zde. 

V oblasti školství nabízíme:

Nabídka témat pro prezenční i online vzdělávání: (15)

Krátkodobé kurzy:

Kompletní nabídka témat v rámci Dalšího vzdělávaní na ŠKODA AUTO Vysoké škole
Rádi Vám také připravíme kurz na míru.