Menu

Poradenství

Nebojte se nás kontaktovat.

Jsme tu pro vás!

Studijní poradenství

IMG_7098.jpg

Zvažujete studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole a nevíte, jaký program/specializaci si zvolit? Nebo jste naopak studentem ŠKODA AUTO Vysoké školy a potřebujete se zorientovat ve studiu?

V rámci poradenství pro uchazeče Vám poradíme s výběrem studijního programu/specializace a pomůžeme Vám se zorientovat ve vysokoškolském systému (kreditový systém, systém výuky formou přednášek a seminářů apod.)

Poradenství pro stávající studenty zahrnuje: pomoc při přestupu z jiné vysoké školy, seznámení se zázemí vysoké školy, pomoc při řešení studijních problémů během studia.

Kontaktujte prorektora pro studijní záležitosti Mgr. Petra Šulce – petr.sulc@savs.cz.

Pro poradenství v oblasti poplatků spojených se studiem či výběrem ubytování kontaktujte Ing. Kateřinu Kulhavou, M.A. – katerina.kulhava@savs.cz či +420 730 803 182.

Mgr. Petr Šulc

Prorektor pro studijní záležitosti a řízení kvality

Ing. Kateřina Kulhavá, M.A.

Studijní referentka

Kariérní poradenství 

ŠKODA AUTO Vysoká škola zajišťuje komplexní poradenství v oblasti praxí.

Nevíte, kam na praxi či si nevíte rady, kde praxi hledat?

Pomůžeme vám dle oboru Vašeho studia vybrat vhodnou praxi! Informovat se můžete také o podmínkách praxí či o procesu žádání o praxe. 

Pro sjednání konzultace kontaktuje naši koordinátorku praxí Mgr. Alenu Bednárovou na e-mailu alena.bednarova@savs.cz nebo na telefonním čísle 730 803 125.

IMG_7136.jpg

Mgr. Alena Bednárová

Studijní referentka

Interkulturní poradenství 

IMG_6280.jpg

Plánujete vyjet do zahraničí a rádi byste se dozvěděli něco více o kultuře vyjíždějící země? Chcete vědět, jak se správně adaptovat v cizí zemi?

Interkulturní poradenství v oblasti výjezdů do zahraničí poskytuje Mgr. Lenka Stejskalová, MBA – konzultaci si můžete sjednat přes e-mail lenka.stejskalova@savs.cz.

Jste student ze zahraničí a potřebujete poradit s Vaší vízovou povinností? Kdy a jak kontaktovat cizineckou policii? Co vše musíte zařídit před Vaším nástupem do studia?

Poradenství pro zahraniční studenty – vízové povinnosti, nostrifikace a další, poskytuje Ing. Barbora Bukovanová. Kontaktovat ji můžete na e-mailu barbora.bukovanova@savs.cz nebo na telefonním čísle 326 823 003.

Mgr. Lenka Stejskalová, MBA

Prorektorka pro zahraniční vztahy

Ing. Barbora Bláhová

Koordinátor zahraničního oddělení

Psychologické poradenství 

Neočekávanost či náročnost stresové situace může vést k tomu, že naše způsoby vyrovnávání se se stresem nestačí, nefungují, a je proto užitečné vyhledat pomoc odborníka (psychologa, psychoterapeuta). Naše rozhodnutí využít služeb psychologa je často ovlivněno mýty, předsudky, nereálnými představami a očekáváními.

Návštěva psychologa (vyhledání odborníka) není projevem slabosti, ale naopak důkazem reálného zhodnocení aktuálního stavu a odhodlání řešit ho.

Sdělované informace jsou přísně důvěrné.

Pro sjednání konzultace kontaktujte PhDr. Ingrid Matouškovou, PhD. Na e-mailu ingrid.matouskova@savs.cz.

_MG_4257.jpg

PhDr. Ingrid Matoušková, Ph.D.

Členka Katedra řízení lidských zdrojů