Menu

AUFEER GROUP

Více informací o společnosti AUFEER GROUP naleznete na webových stránkách:

Jsme mezinárodní společnost specializovaná na designérské, vývojové, konstrukční a výpočetní produkty a služby nejen v oblasti automotive. Člen skupiny Matador Group. Naším claimem je: Inovation to win. O mnoha projektech, na kterých se podílíme, se dopředu nesmí mluvit. Ale pak ohromí svět.

Pracovní nabídky ve společnosti AUFEER GROUP naleznete na: https://chcitupraci.cz/

Chcete šéfa, který ví co chce a vy spolehlivě víte, na čem spolu jste?

Přečtěte si rozhovor s Petrem Bušanským, jednatelem společnosti Aufeer Solutions, který přesně takový je!

Petr Bušanský AFS foto.jpg

Petr Bušanský

jednatel společnosti Aufeer Solutions

Chcete šéfa, který ví co chce a vy spolehlivě víte, na čem spolu jste? Tady je. Přímý, houževnatý a odhodlaný. Petr Bušanský je jednatelem společnosti AUFEER SOLUTIONS Member of AUFEER GROUP od roku 2021. Od samého začátku má jako hlavní cíl udržovat kvalitu služeb a spokojenost klientů. Tak, aby se vraceli… A nebo ještě lépe, aby AFS doporučili dál. “To by ale bez špičkového fungujícího týmu nešlo. Cením si každého kolegy na každé pozici, který dobře dělá svou práci,” říká. “Jen tak můžeme udržet stávající zákazníky a získat nové, rozšířit naše kompetence a vstoupit I do dalších segmentů.”

Projektů má tým “na svědomí” opravdu hodně.

Pokud bychom měli zůstat na půdě ŠKODA AUTO, tak:

Pod vedením Petra Bušanského se podařilo rozvinout projekt v oblasti Zákaznických jízdních zkouškách pro Škoda Auto a také rozšířit kompetence společnosti a získat nové zakázky na dalších útvarech Škoda Auto jak ve vývoji, tak ve výrobě.

Jakou za sebou máte předchozí kariéru?

 Více než 20 let jsem pracoval na manažerské pozici a vedl týmy, které fungovaly na týmové spolupráci.

Proč právě Aufeer Group? Čím vás zaujala?

Aufeer Group je stabilní společnost, která disponuje širokým množstvím kompetencí, poskytuje zázemí rodinné společnosti a kreativitě se tady meze nekladou.

Máte nějaké hodnoty, přes které nikdy nejede vlak?

Kladu důraz na kvalitu, lidskost a prozákaznický servis. Ve svém týmu mám lidi, kteří to vnímají stejně. Bez toho by to nefungovalo.

Jaký očekáváte rok 2023 – s ohledem na vývoj ve vašem segmentu, co je přidanou hodnotou společnosti pro zákazníky, co bude v náročných časech podle vás klíčem k úspěchu a jakým směrem se dívat po nových business příležitostech?

Hovoří se o těžkém roce, který bude náročný z pohledu ekonomiky, a i možná o přenastavení norem ve všech odvětvích světového průmyslu. Je tedy nutné sledovat trendy, změny, rizika a příležitosti.  Z těchto informací očekávám rok, v kterým musíme být velmi ostražití a umět včas reagovat na změny. Můj život mi ukázal, že každá změna sebou nese mnoho příležitostí a přesně toto je mojí výzvou v roce 2023. Rychle reagovat, přizpůsobit se a vyhlížet příležitosti, které nám zajistí stabilitu a otevřenou budoucnost.

Které projekty (nebo události) z uplynulého roku 2022 byste rádi vyzdvihli a čeho si při jejich realizaci nejvíce ceníte na práci svých podřízených?

Velmi důležitým milníkem roku 2022 bylo prokázat naši erudovanost v oblasti jízdních zkoušek. Podařilo se nám obhájit služby na stávajícím projektu Zákaznických jízdních zkouškách pro našeho významného zákazníka ŠKODA AUTO. Rozšířit naše kompetence v tomto oboru a získat nové zakázky na dalších útvarech zákazníka ŠKODA AUTO, a to jak ve vývoji tak ve výrobě. Velké díky patří celému týmu střediska Jízdních zkoušek, protože za úspěchem stojí týmová spolupráce.    V neposlední řadě považuji za klíčový úspěch naší společnosti řízení lidských zdrojů. Náš HR tým ukázal, že umíme pracovat s lidskými zdroji a vyhledávat vhodné kandidáty na naše projekty. Děkuji celému týmu HR za maximální úsilí a vyhledání potřebných kandidátů.

Co na vás spolehlivě zabírá, když Vám dochází energie. Jak dobíjíte baterky?

Mé soukromý, rodina a zájmy. Je pro mě důležité udržet rovnováhu mezi prací a vlastním životem. Dosahovat svých cílů a plánovat další kroky vedoucí k vlastní spokojenosti.

Kontaktní osoby: 

Jana Treperová.JPG

Mgr. Jana Treperová

HR Recruiter

AUFEER SOLUTIONS, s.r.o.  I  Koněvova 350, 29301 Mladá Boleslav, Czech Republic

Mobile: +420 739 231 026   Web: www.aufeergroup.eu 

 E-mail: jana.treperova@aufeergroup.eu

Julie Šmiková.JPG

Julie Šmiková

HR Recruiter

AUFEER DESIGN, s.r.o.  I  Ptácká 156, 293 01 Mladá Boleslav, Czech Republic

Mobile: +420 739 586 920   Web: www.aufeergroup.eu 

 E-mail: julie.smikova@aufeergroup.eu

Zuzana Hálova.JPG

Zuzana Hálová

HR Recruiter

AUFEER JOB, s.r.o.  I  třída Václava Klementa 804, 293 01 Mladá Boleslav, Czech Republic

Mobile: +420 800 778 877  Web: www.aufeergroup.eu

 E-mail: zuzana.halova@aufeergroup.eu