Menu

Aktuální pracovní nabídky na ŠAVŠ

02.09.2022

Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozice:

Akademický pracovník / Akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. pro Katedru řízení lidských zdrojů

  • Máte řádné ukončené habilitační řízení, popř. dosažené vzdělání Ph.D. s pravděpodobností úspěšného ukončení habilitačního řízení v průběhu roku 2023?  Máte schopnost vyučovat na bakalářské i magisterské úrovni předměty z oblasti řízení lidských zdrojů, psychologie a sociologie řízení? Publikovali jste za posledních 5 let v oblastech řízení lidských zdrojů včetně alespoň dvou odborných článků indexovaných v databázích WoS a Scopus? Pak hledáme do našeho mladého kolektivu právě Vás!

A co nabízíme my Vám? Více informací o pozici Akademický pracovník / Akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. pro Katedru řízení lidských zdrojů:

Akademický pracovník / akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. pro Katedru řízení lidských zdrojů

Akademický pracovník / Akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. nebo Ing. pro Katedru strojírenství a elektrotechniky

  • Máte řádně ukončené habilitační řízení, popř. dosažené vzdělání Ph.D., nebo Ing. v oboru strojírenství? Máte schopnost vyučovat na bakalářské i magisterské úrovni předměty z oblasti strojírenství? Máte schopnost konstrukčních prací ve 3D CAD a zkušenosti s 3D tiskem, virtuální a rozšířenou realitou nebo s výpočty MKP? Publikovali jste za posledních 5 let v oblastech relevantních pro strojírenství včetně alespoň dvou odborných článků indexovaných v databázích WoS a Scopus? Je Vaše znalost anglického jazyka na úrovni B2 nebo vyšší? Pak hledáme do našeho mladého kolektivu právě Vás!

A co nabízíme my Vám? Více informací o pozici Akademický pracovník / Akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. pro Katedru strojírenství a elektrotechniky:

Akademický pracovník / akademická pracovnice - docent, popř. Ph.D. nebo Ing. pro katedru strojírenství a elektrotechniky

DEI & GEP & HR Award Specialista/Specialistka ŠKODA AUTO Vysoké školy

  • Na tuto pozici hledáme kolegu nebo kolegyni na spolupráci formou DPP, DPČ nebo OSVČ. Jsi spolehlivý/á, rád komunikuješ, máš rád /a systém a máš rád/a výzvy? Pokud ano, hledáme právě tebe!