STUDY&WORK

STUDY&WORK je unikátní program, který mezi českými veřejnými i soukromými vysokými školami jinde než na ŠKODA AUTO Vysoké škole nenajdete.

Jedinečnou duální formu studia ŠKODA AUTO Vysoká škola spustila ve spolupráci s mateřskou společností ŠKODA AUTO poprvé v akademickém roce 2019/2020.

STUDY&WORK umožňuje studentům kombinovat studium ve špičkovém vzdělávacím centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi se zaměstnáním u největšího zaměstnavatele v České republice jakým ŠKODA AUTO je, po celou dobu studia.

Touto jedinečnou formou studia chce ŠAVŠ připravit své absolventy na nástup průmyslové doby 4.0 a na zvyšující se požadavky zaměstnavatelů na kvalifikovanou pracovní sílu s praktickými dovednostmi, a to nejen v automobilovém průmyslu.

Program STUDY&WORK je prozatím určen studentům prezenčního studia profesní specializace Management obchodu a Logistika a management kvality, ti se do něj mohou hlásit během 1. kola přijímacího řízení a otevřít si tak cestu k 18 měsícům pracovních zkušeností po celou dobu bakalářského studia. Tato forma studia umožňuje výrazně snížit finanční náročnost studia. Student v tomto programu má průměrný měsíční výdělek až 14 000 Kč a k tomuto výdělku společnost ŠKODA AUTO poskytuje měsíční stipendium ve výši až 5 000 Kč. 

ŠKODA AUTO Vysoká škola má pro své studenty připravené i další benefity.

Jedním z nich je program STUDY&DRIVE, který nabízí pro každého studenta výhodný operativní leasing společnosti ŠKODA AUTO. Každý student se navíc může přihlásit do tzv. motivačního programu, který umožňuje za dobré studijní výsledky studovat zcela zdarma.