Pátý ročník národního logistického dne

Unikátní možnost setkání se zástupci logistiky velkých firem | ŠKODA AUTO Vysoká škola

Unikátní možnost setkání se zástupci logistiky velkých firem | ŠKODA AUTO Vysoká škola

12. 3. 2019

Společenská akce určená studentům vysokých škol, tvůrcům logistických strategií a jejich uživatelům.

​V Praze se bude 11. 4. 2019 v prostorách Vencovského auly na VŠE konat unikátní odborná a společenská akce Den české logistiky, určená studentům vysokých škol, tvůrcům logistických strategií a jejich uživatelům.

„Den české logistiky je již pátým ročníkem národního logistického dne, jehož tradice byla založena v roce 2015 jako součást celoevropské iniciativy Evropské logistické asociace s názvem European Supply Chain Day. ČLA se tak připojila ke snaze celé řady dalších evropských asociací vytvořit pravidelný prostor pro popularizaci moderní logistiky a pro vzájemné setkávání tvůrců národní dopravní a logistické strategie s uživateli široké dopravně logistické infrastruktury. Den české logistiky, stejně jako evropský Supply Chain Day, představuje platformu otevřenou všem zainteresovaným subjektům ovlivňujícím podobu moderní logistické scény. Loňského ročníku se zúčastnilo téměř 400 účastníků." uvádí Václav Cempírek, prezident České logistické asociace.

Tématem letošního odborného programu bude „Vzdělání a lidský potenciál". Nedílnou součástí Dne české logistiky bude i doprovodný program, který zahrnuje exkluzivní prostor pro setkání vrcholových představitelů úspěšných českých i zahraničních firem aktivně zapojených do evropského a globálního dodavatelského řetězce a studentů zainteresovaných vysokých škol.

V rámci odborné části programu vystoupí např. zástupci logistiky ŠKODA Auto, GS1 Czech Republic, OLTIS, ČSOB Leasing, ESA logistika, DACHSER, Savilles, Proman a dalších. Po přednáškách všech speakerů následuje panelová diskuze na téma „Perspektivy a atraktivita profesní kariéry v moderním dodavatelském řetězci". Dále nebude chybět pracovní raut a po něm volný program zajištěný jednotlivými partnery celé akce v rámci jejich stánků.

Účast na akci je zcela zdarma. Pouze je nutná předchozí registrace zde.