Představujeme mentory SIC LAB ŠAVŠ 2019

Mgr. Ivana Kolářová | ŠKODA AUTO Vysoká škola

Mgr. Ivana Kolářová | ŠKODA AUTO Vysoká škola

22. 3. 2019

SIC LAB na ŠAVŠ je unikátní příležitostí, jak ještě více proniknout do světa businessu.

​Představujeme mentory SIC LAB ŠAVŠ 2019 - Mgr. Ivana Kolářová

Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijala i Mgr. Ivana Kolářová z Komerční banky, ve které aktuálně zastává funkci ředitelky oblastní pobočky. Své dlouholeté zkušenosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a řízení a vedení lidí tak může nyní předávat i letošním účastníkům inovační laboratoře. Více o Mgr. Kolářové se dozvíte v jejím krátkém medailonku.

Ivana Kolářová působí ve společnosti Komerční banka, a.s. na pozici Ředitel oblastní pobočky, kde má na starosti několik lokálních poboček nacházejících se ve Středočeském kraji. Má dvacetiletou praxi z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, řízení a vedení lidí. V roce 1997 nastoupila do společnosti UNION GROUP, kde po dobu 5 let zastávala nejrůznější pozice v oboru bankovnictví. Od roku 2005 pracuje ve společnosti Komerční banka, a.s., a to v různých městech České Republiky, kde většinou zastávala pozici Ředitele lokální pobočky, až do roku 2008, kdy nastoupila na současnou pozici pro oblast Nymburk, od roku 2012 pro oblast Kolín, od roku 2016 do současnosti pro oblast Mladá Boleslav.

V současné pozici je zodpovědná za výnosy svěřené oblasti, má na starosti dosahování výsledků retailového bankovnictví, komunikaci s ostatními útvary banky, péče o klienty, péče o zaměstnance, vč. personální odpovědnosti, implementaci regulatorních nařízení a jejich dodržování.

Díky zastávané pozici se účastní přípravě a posuzování START UP projektů všech klientů, kteří ve svěřené lokalitě žádají o financování.

„SIC LAB ŠAVŠ je šancí na reálné uchopení Vašeho záměru. Jeho velmi kvalitní přípravu. Ověření si, zda by Váš projekt mohl být úspěšný v běžném podnikatelském prostředí, vč. možnosti jeho zafinancování."