VÝZNAMNÝ HOST NA ŠAVŠ

ŠAVŠ hostí profesorku Thach z USA

ŠAVŠ hostí profesorku Thach z USA

30. 9. 2019

V zimním semestru akademického roku 2019/2020 bude na ŠKODA AUTO Vysoké škole působit hostující vyučující prof. Sharon Thach, Ph.D. z Tennessee State University. Možnost registrovat se do kurzů pod vedením vzácného hosta máte do 2. října 2019.

Setkat se s prof. Sharon Thach můžete ve výuce Marketingové komunikace a kurzu Obstarávání – Nákup, a to jak v Mladé Boleslavi, tak v Praze.

Pokud Vás kurzy vedené zahraničním vyučujícím zaujaly, neváhejte se ještě přihlásit. Možnost registrovat se do kurzů pod vedením prof. Thach máte do 2. října 2019.

Prof. Thach se specializuje na mezinárodní podnikání a etiku. Sharon Thach získala doktorát na Michigan State University. Její výzkumné zájmy zahrnují mezinárodní podnikání, mezinárodní marketing a etiku. Dr. Thach působí v redakčních radách význačných světových odborných časopisů, sama publikovala např. v International Marketing Review, Journal of Business Ethics, Industrial Marketing Management, Journal of Product Innovation Management, Journal of Business Research nebo Journal of Business and Industrial Management.