šavš je vyjímečná

KamPoMaturitě přináší rozhovor rektora ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavla Mertlíka

KamPoMaturitě přináší rozhovor rektora ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavla Mertlíka

7. 1. 2020

Lednové číslo časopisu KamPoMaturitě se věnuje ekonomickým a ekonomicky zaměřeným programům a oborům. Na otázky týkající se studia ŠKODA AUTO Vysoké školy odpovídal rektor University Pavel Mertlík

Proč by si měli uchazeči vybrat obory právě na vaší škole?

Studijní programy a specializace ŠKODA AUTO Vysoké školy nabízejí unikátní propojení teoretické a aplikované výuky ekonomických a technickoekonomických předmětů s důkladnou jazykovou přípravou a s podnikovou praxí v jedné z více než 40 partnerských společností v ČR i v zahraničí. Semestrálním či delším studiem nebo praxí v zahraničí projde 60 % absolventů školy. Absolvent bakalářského studia je komplexně připraven pro práci specialisty nebo manažera ve zvoleném oboru, stejně jako k pokračování ve studiu v navazujících magisterských studijních programech. Vysoká kvalita studijních programů ŠKODA AUTO Vysoké školy je pro absolventy zárukou prvotřídního profesionálního uplatnění v jakékoli oblasti hospodářského života kdekoli na světě.

 

Jak vypadá ideální uchazeč a co by měl splňovat?

Absolvent střední školy, otevřený novým poznatkům a s chutí na sobě pracovat. A také otevřený vůči světu.

 

Jakou přípravu byste doporučili uchazečům?

Jelikož ve ŠKODA AUTO Vysoké škole přijímací řízení neobsahuje přijímací zkoušku, je klíčové ukončení středního vzdělání s maturitou.

 

Více informací a také rozhovorů naleznete zde.

 

Lednové číslo časopisu KamPoMaturitě si můžete přečíst zde.