Menu

3. ročník blokové výuky interdisciplinárního předmětu Strategic Sustainability Management

13.06.2023

3. ročník blokové výuky interdisciplinárního předmětu Strategic Sustainability Management (SSM) je úspěšně za námi.

Tentokrát za účasti nejen 18 studentů ŠAVŠ, ale i 17 mezinárodních studentů z projektu INTREPID a samozřejmě AI, která byla aktivním účastníkem jednoho z týmů a dle vyjádření uživatelky, Dominiky Kusákové, pomáhala s vytvářením obrázků a videí customizovaných přesně pro potřeby závěrečné prezentace.

6 mezinárodních týmů navrhovalo udržitelné inovace pod dohledem garantky předmětu Ing. Evy Švejdarové, MBA, Ph.D., a lektorů Ing. Evy Jaderné, Ph.D., Ing. Davida Holmana, Ph.D. a Ing. Josefa Horáka, Ph.D.

Celý týden podporovala lektory i studující celostní, projektová didaktika 21st EWA Edu, která má za cíl vytvoření inspirativní prostředí při získání nejen nových znalostí, ale zejména komunikačních, motivačních, kooperativních a sebe uvědomovacích dovedností. Dle vyjádření zástupkyně oddělení Sociálních služeb, ŠA, Ing. Dany Kormošové, která se účastnila finálních prezentací, budou produkty startupů Aguality, Compost-Inc, Good Catch, J´ECO, ReWASTE, Trash to SOIL Co. inspirovat ke konkrétním aplikacím udržitelných řešení v prostředí nejen ŠKODA AUTO a.s. Studenti se ve svých individuálních reflexích shodli, že celý týden byl velmi intenzivní a obohacující, ale zároveň umožňoval zažít hodně legrace.

SSM vsichni2.jpg
SSM4.JPG