Menu

Lenka Vornhagen přednášela na ŠAVŠ o profesionálním koučinku

09.05.2023

Přednáška o profesionálním koučinku “Objevte svůj potenciál” se konala na Škoda Auto Vysoké škole a proběhla v rámci Mezinárodního týdne koučování #ICW2023. Účastníky tématem provedla Lenka Vornhagen, členka Mezinárodní federace koučů (ICF), která zaručuje kvalitní akreditované vzdělání podle kompetencí a etického kodexu ICF a je zárukou nejvyšší kvality profesionálního koučinku.

Na úvod přednáškového bloku se účastníci seznámili s pojmem koučování a významem tohoto efektivního přístupu, který se v posledním letech stal součástí rozvojových programů v naší společnosti.  Účastnici našli odpovědi na otázky, co koučink je a není, jak probíhá koučovací sezení či celá koučovací série, kdo je kouč a jaká je jeho role. V přednáškovém bloku zaznělo také doporučení, podle jakých kritérií si vybrat toho správného kouče pro sebe.

Lenka Vornhagen vysvětlila, že koučink nepřestavuje jen nástroj pro řešení situací, ale je také zastavením se a hledáním potenciálu a možností zlepšení nebo změny v profesním i osobním životě. Část přednášky byla věnována také fungování našeho mozku. Kdy je ve fázi stagnace, boje nebo prokrastinace a kdy nejvíce generuje nápady.

Lektorka účastníkům poskytla také praktické tipy například na to, jak mozek podpořit koučovacím přístupem, abychom neskončili v emocích bez řešení anebo jak vést náročné rozhovory. V samotném závěru přednáškového bloku si měli účastnici možnost vyzkoušet si také sebekoučovací otázky a pro velký zájem o koučovací ochutnávky byly účastníkům nabídnuty další termíny individuálních konzultací.

Máte i vy zájem o ochutnávku koučovacího sezení?

Kontaktujte koučku Lenku Vornhagen na e-mail:

poradenstvi@lenkavornhagen.cz nebo na telefon + 420 773 670 889.

Více informací naleznete na www.lenkavornhagen.cz

IMG_2937.jpg
IMG_2949.jpg