Menu

Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

14.02.2023

Využijte příležitosti podílet se na rozvoji svého okolí

Máte v hlavě nápad na projekt, který by podle vás stál za realizaci? Zaujalo vás něco inspirativního v jiném regionu, co byste uvítali i u nás? A co může přispět k tomu, abychom společně region zase posunuli o kousek dál? 

  •  Průzkumník ŠKODA AUTO Nadačního fondu bude otevřen do 28. února. Tak neváhejte a zapojte!

ŠKODA AUTO Nadační fond během svého čtyřletého působení uspořádal již několik průzkumů veřejného mínění, v nichž dosud obdržel mnoho cenných podnětů, kterými validoval směr svého zaměření.

Díky spolupráci s Odbory KOVO, městy, místními spolky, či veřejně prospěšnými organizacemi se například loni uskutečnil první ročník festivalu Maker Faire v Rychnově nad Kněžnou, vzniklo nebo bylo rekonstruováno několik desítek hřišť, veřejnosti se otevřel koupací biotop v Kosmonosech, spustila se výstavba lávky přes Jizeru.

Nadační fond pomohl rozjet sdílená kola v Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Vrchlabí i Rychnově. Na Mladoboleslavsku se uskutečnily vůbec první ročníky Jóga festu a Street art festivalu. Přehled všech projektů, v jejichž podpoře je ŠKODA AUTO Nadační fond   zapojen, najdete na  stránkách www.nfsa.cz  nebo www.nfsa-vyrocka.cz

Nyní Nadační fond opět potřebuje partnery a obyvatele regionů, kde působí! Zapojte se a odpovězte anonymně na tři  jednoduché otázky na stránce www.nfsa-pruzkumnik.cz a pomozte opět zaměřit síly tam, kde je to nejvíce potřeba.

NFSA_PRUZKUMNIK_490x276px.png