Menu

ŠAVŠ na podzim 2021 vydala a na ResearchGate zveřejnila studii Position and Perspectives of the European Automotive Industry

23.11.2021

Studie je dalším z výsledků práce, které ŠAVŠ v rámci své organizace výzkumných aktivit věnuje od roku 2018 a jichž v souladu se svou výzkumnou strategií dosáhla. Výzkumná strategie ŠAVŠ  věnuje systematickou pozornost sledování národohospodářského významu a trendů automobilového průmyslu. Stálým prvkem v rámci této činnosti jsou - vedle mezinárodní konference ICAI pořádané s dvouletou periodicitou a podpory publikování vlastních akademiků v International Journal of Automotive Technology and Management - i periodicky ročně publikované studie ŠAVŠ, přinášející přehled vývoje v automobilovém průmyslu jak ve světě, tak v EU a v České republice.

Studie Position and Perspectives of the European Automotive Industry je výsledkem partnerství ŠAVŠ a EU Office České spořitelny a za krátkou dobu od svého zveřejnění k  8. 10. 2021 již zaznamenala více než 200 stažení z nichž většina je dle statistik ResearchGate  spojena s přečtením celého textu. Další část společného výzkumu na poli problematiky Automobilového průmyslu představili zástupci autorského týmu v rámci diskusního fóra ŠAVŠ 22. 11. 2021.

_MG_4638.JPG
_MG_4648.JPG