Menu

Sociální pilíř

Naše projekty 

financial-reporting-SBI-300199775.jpg

Transparentní účet ŠAVŠ

Díky příspěvkům z transparentního účtu chce Škoda Auto Vysoká škola pomoci financovat studium těm, kteří se dostali do nelehké životní situace, a studentům ze sociálně slabých či jinak znevýhodněných rodin. 

IMG_E0841.JPG

Projekt Pro můj úsměv

Projekt Pro můj úsměv vznikl bezprostředně po vypuknutí války na Ukrajině a jeho cílem bylo podpořit ukrajinské studenty, kteří se ocitli bez prostředků na financování svého studia na Škoda Auto Vysoké škole.   

1. jízda_Sandra.JPG

Podpora lokálních institucí - Dům seniorů Mladá Boleslav

Další z aktivit Škoda Auto Vysoké školy je podpora seniorů z blízkého Domova seniorů Mladá Boleslav. V předvánočním čase se zaměstnanci ŠAVŠ připojili k projektu "Pojďme společně plnit přání", jejímž cílem bylo potěšit seniory vánočními dárky. V jarních měsících zaměstnanci i studenti vozili seniory rozkvetlým městem rikšou se zastavením na kávu, zmrzlinu či dort.

young-caregiver-holding-hands-with-senior-lady-SBI-317477469.jpg

Spolupráce s neziskovou organizací Fokus

Nově škola spolupracuje s neziskovou organizací FOKUS Mladá Boleslav z.s. , poskytující sociální služby, na výrobě reklamních, dárkových a upomínkových předmětů pro studenty, hosty i absolventy školy.

hand-of-businessman-with-pen-writing-in-notebook-at-seminar-SBI-300726082.jpg

Kurzy pro Ukrajinu 

Škoda  Auto Vysoká škola aktuálně nabízí ukrajinským občanům kurzy českého jazyka, anglického jazyka, fyziky a matematiky, Kurzy jsou určeny nejenom pro dospělé, ale také pro mládež ve věku od 16 do 18 let. Kurzy účastníkům zdokonalují jejich dovednosti a pomáhají jim se lépe adaptovat v České republice.

small-group-of-children-in-nature-eating-snacks-together-SBI-300912435.jpg

Dětské příměstské tábory pro Ukrajinu 

Pro děti ukrajinských občanů, kteří navštěvují jazykové kurzy českého jazyka, Škoda Auto Vysoká škola ve spolupráci se Škoda Akademií a NF Šance dětem připravila příměstské tábory plné zajímavých aktivit.