Menu

Křest knihy o Johnny Hauglandovi

24.10.2023 Místo Vzdělávací centrum Na Karmeli 1457

Slavnostní křest knihy o Johnny Hauglandovi se uskuteční ve Vzdělávacím centru Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav.

TERMÍN: 24. 10. 2023 

ČAS: 17:00 hodin 

Knihu o Johnnym Hauglandovi lze již objednávat a bude jí možné také zakoupit po slavnostním křtu. 

Zatím jen pro Českou republiku a Slovensko. Dílo je možné předobjednat na e-shopu kanzelsberger.cz a o něco později to půjde na e-shopu peopleforrally.cz.

Hlavním důvodem nastartování předprodeje je zájem ze strany fanoušků.

„To nás samozřejmě těší a těm, kteří chtějí mít jistotu, že na ně výtisk zbyde, mohou od dnešního dne své objednávky zasílat do e-shopu knihkupectví Kanzelsberger,vysvětlil Dan Porazil a dodal, že v dohledné době půjde publikace objednat i na stránkách www.peopleforrally.cz.

Po slavnostním křtu, který je v Mladé Boleslavi naplánovaný na úterý 24.10. do areálu Vzdělávacího centra Škoda Auto Na Karmeli, bude kniha také k dostání na tradičních místech představujících prodejnu Kanzelsberger v Mladé Boleslavi v OC Olympia a opět ve Zlíně na náměstí Míru. „Knihu půjde zakoupit rovněž na zmíněném křtu a v jednání je i jednorázové spojení s Prague Car Festivalem, který se uskuteční ve dnech 28.-29.10. v Praze,uvedl autor a současně přiznal, že ho aktuálně velmi zaměstnává příprava křtu, který bude oproti těm předchozím o něco větší. Jméno hlavního hrdiny a jeho přínos pro značku Škoda i Mladou Boleslav si to bez větších diskusí zaslouží. „I proto mě velmi těší, že publikaci podpořila kromě jiných jak automobilka Škoda Auto, tak i statutární město Mladá Boleslav, uvedl na závěr mladoboleslavský autor.   

Více informací o knihách Dana Porazila naleznete na stránkách www.peopleforrally.cz

TZ_c1_1_foto_jiri_rohlena_Barum_81.jpg
TZ_c1_2_foto_archiv_Johna_Hauglanda_RAC_88.jpg