Menu

BeeWaTec Group: nabídka praxe pro studenty ŠAVŠ

21.03.2024

Koordinátor štíhlé výroby pro společnost BeeWatec Group

Deadline přihlášení: 5.4. 2024  

V případě zájmu kontaktní osoba: Ing. David Staš, Ph.D., e-mail: david.stas@savs.cz 

Společnost BeeWaTec Group hledá do svého týmu na pozici Koordinátor štíhlé výroby studenty ŠAVŠ na odbornou praxi. Výkonem práce bude  Areál Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi – Lean dílna v sekci M1.

Student se během své praxe seznámení s významnými oblastmi působení společnosti Beewatec v ČR. Jde především o oblast optimalizace logistických systémů, návrhy efektivních a flexibilních konceptů, konstrukce a montáž prvků logistických systémů s použitím inovativního modulárního trubkového systému.

Jaké konkrétní činnosti to jsou?

  • Návrhy konceptů pro oblast výrobní logistiky
  •  Vývoj a konstrukce prvků logistických systémů
  •  Výroba a montáž konstrukcí logistických systémů

Představení společnosti Beewatec: 

BeeWaTec Group se sídlem v německém městě Pfullingen (region Švábsko) je mezinárodně propojená s flexibilním a inovativním portfoliem produktů zaměřených na štíhlou výrobu, agilní výrobu, Průmysl 4.0. V České republice má společnost své sídlo v Boskovicích a je dodavatelem a procesním partnerem mnoha předních evropských společností v oblasti výroby a logistiky, Díky inovativnímu modulárnímu systému patří k předním poskytovatelům řešení pro štíhlou výrobu a materiálové toky. Jsou systémovým poskytovatelem a vytváří jak samostatná řešení na klíč, tak i ucelená řešení s integrovanými koncepty.

www.beewatec.cz