Menu

Kanadská velvyslankyně Ayesha Patricia Rekhi přednášela na ŠAVŠ

12.05.2023

Ayesha Patricia Rekhi přednášela v rámci předmětu Personální management. Účastníci z řad studentů i zaměstnanců si během devadesáti minutové přednášky vyslechli velmi zajímavý a pestrý životní příběh, o který se kanadská velvyslankyně v České republice podělila.

Přednáška v rámci předmětu Mgr. Evy Švejdarové, MBA, M.A., Ph.D.  Personální management, proběhla celá v anglickém jazyce. Otevřená byla nejen pro studenty daného předmětu, ale například i zaměstnancům a ostatním studentům Škoda Auto Vysoké školy. 

Během devadesáti minutové přednášky vyprávěla Ayesha Patricia Rekhi o svém životním příběhu, leadershipu a v neposlední řadě o diverzitě.

Ve svém osobním příběhu zavedla kanadská velvyslankyně posluchače do doby, kdy se její rodiče přestěhovali do Kanady z Indie, aby mohli začít společný život, až po současnost. Podělila se také o své zkušenosti velvyslankyně České republiky, kterou je od roku 2019. 

Než se Ayesha Patricia Rekhi stala velvyslankyní v ČR pracovala na různých diplomatických pozicích v mezinárodním prostředí např. v Hong Kongu, Hanoji, Bangkoku nebo Novém Dilí.

Přednáška kanadské velvyslankyně byla pro studenty Škoda Auto Vysoké školy velkým přínosem a především inspirací pro ty, kteří chtějí dosáhnout úspěchu v moderním světě práce. Nejen, že se mohli inspirovat životním příběhem Ayeshy Patricie Rekhi, ale mohli si odnést i nové nápady a myšlenky týkající se leadershipu a diverzity. 

velvyslankyně. foto.jpg
velvyslankyně.2.jpg
velvyslankyne.3.jpg