Menu

Katedra řízení výroby, logistiky a kvality ŠAVŠ je garantem a organizátorem 11. ročníku mezinárodní vědecké konference

06.03.2023

Katedra řízení výroby, logistiky a kvality (KŘVLK) ŠKODA AUTO Vysoké školy je garantem a organizátorem 11. ročníku mezinárodní vědecké konference zaměřené na logistiku a řízení dodavatelských řetězců CLC 2023: Carpathian Logistics Congress.

Konference je pořádána každoročně, vždy v jedné ze tří zemí: Česká republika, Polsko a Slovensko. 11. ročník je pořádán ve spolupráci s lídrem logistických inovací Škoda Logistikou a přivítá své účastníky v Praze ve dnech 8. – 10. 11. 2023. O tom, že jde o významnou odbornou akci svědčí skutečnost, že je konference pravidelně vedena v prestižní světové databázi Web of Science. V letošním roce navíc budou nejlepší referáty publikovány v předních mezinárodních časopisech.

„Jedním z hlavních cílů konference je budování dlouhodobé a úspěšné spolupráce mezi univerzitami, výzkumnými institucemi a praxí,“ říká prof. Ing. Radim Lenort, Ph.D., předseda programového výboru konference a vedoucí KŘVLK. Proto, kromě předních univerzitních odborníků, zabývajících se logistickou a řízením dodavatelských řetězců, na konferenci vystoupí jako zvaní přednášející také odborníci z praxe. Mezi ně patří také Prof. Dr.-Ing. Thomas Wimmer, předseda německé logistické asociace Bundesvereinigung Logistik (BVL).

Navíc, díky partnerství se Škoda Logistikou, budou moci účastníci konference absolvovat doprovodný program „Po stopách elektromobility“ a seznámit se tak se špičkovými logistickými řešeními ve Škoda Auto a.s.