Menu

Kurzy pro ukrajinské účastníky pokračují i po letních prázdninách

28.08.2022

Kurzy pro ukrajinské účastníky pokračují i po letních prázdninách

Kurzy Business Management English, Český jazyk pro praktický život, Kurz českého jazyka pro učitelky, Kurz matematiky a fyziky. Účastníci všech těchto kurzů se vrací do Vzdělávacího centra Na Karmeli, sídla ŠKODA AUTO Vysoké školy i po letních prázdninách. Všechny kurzy jsou financovány Ministerstvem vnitra České republiky.

Kurz Business Management English určený pro studenty středních škol od září pokračuje opět v prezenční formě. Studenti měli přes letní prázdniny přístup k webové aplikaci Moodle, kde jim byla připravena cvičení pro zopakování a rozšíření slovní zásoby, práci s textem i poslechové úlohy. Během léta byli studentům k dispozici vyučující anglického jazyka pro konzultace všech případných nejasností. Od 28. 9. se studenti opět vrátili do lavic a budou pokračovat v kurzu prezenčně.

„Skupina studentů na kurzu Business Management English je velmi komunikativní, přátelská a aktivní. Studenti se zapojují do aktivit a sami přichází s nápady na konverzační hry a jiné jazyková cvičení,“ říká vyučující anglického jazyka Barbora Bukovanová.

Kurzy Český jazyk pro učitelky a pro praktický život probíhaly i během letních prázdnin a kurz matematiky a fyziky bude zahájen 5. 9. 2022.

IMG_2329.JPG
IMG_2333.JPG