Menu

My Pwr - nová aplikace na  ŠAVŠ!

27.11.2023

Nová aplikace My Pwr pouze pro studentky a studenty, zaměstnankyně a zaměstnance Škoda Auto Vysoké školy! 

Na Škoda Auto Vysoké škole se zavazujeme podporovat kulturu respektu, empatie a nenásilí. Aplikace MyPwr je navržena tak, aby poskytla všem znalosti a nástroje potřebné k vytvoření bezpečnějšího a harmoničtějšího světa.

Proč je MyPwr důležitá? 

Násilí ve všech svých formách je celosvětovým problémem, který ovlivňuje jednotlivce, rodiny, komunity i celou společnost. Věříme, že klíčem ke změně je vzdělání, a prostřednictvím aplikace MyPwr získáte povědomí, dovednosti a školení potřebné k tomu, abyste mohli pozitivně ovlivnit situaci.

Co najdete uvnitř aplikace MyPwr?

  • Vzdělávací zdroje: Přístup k bohatým informacím o různých formách násilí, jejich příčinách a dopadu na jednotlivce i společnost.
    Interaktivní workshopy: Zapojte se do interaktivních workshopů, které podporují zdravou komunikaci, řešení konfliktů a budování empatie.
    Rozvoj dovedností: Osvojte si praktické dovednosti, jak rozpoznat násilí, předcházet mu a reagovat na něj v různých prostředích.
    Podpora komunity: Spojte se s podpůrnou komunitou podobně smýšlejících lidí, kteří jsou odhodláni podporovat mír a nenásilí.
    Globální dopad: Zjistěte, jak můžete přispět ke světu bez násilí prostřednictvím globálních iniciativ a partnerství.

Více informací o aplikaci MyPwr a postup pro stažení aplikace naleznete ZDE