Menu

Psychologické poradenství na Škoda Auto Vysoké škole

09.01.2024

Nepochopitelná tragédie, která se v předvánočním čase udála na Filosofické fakultě Univerzity Karlově, zasáhla nás všechny. Pocítili jsme lítost nad zmařenými životy, zraněnými i těmi, kteří se události zúčastnili přímo a projevili soustrast všem, kterých se tato tragédie dotýká.

Tato mimořádně tragická událost je obrovskou zátěží a velkým náporem pro psychiku člověka a u jednotlivců se mohou objevit psychické problémy. Projevem může být podráždění, změny nálad, pocity úzkosti, nejistoty, strachu o vlastní bezpečí, smutku a dostavit se mohou také deprese, spánkové i stravovací poruchy. Výše popsané reakce, nejsou neobvyklé a jsou normální reakcí člověka na nenormální situaci, jako je právě tato mimořádně tragická událost.

Pokud i vy pocítíte, že Vás tato tragédie zasáhla, neváhejte využít služeb psychologického poradenství, které Vám na naší Škoda Auto Vysoké škole nabízíme. Při vyhledání pomoci myslete na to, že to není projevem Vašeho selhání nebo slabosti a také na to, že všechny sdělované informace jsou vždy důvěrné a důvěrnými zůstanou.

Pro sjednání konzultace kontaktujte PhDr. Ingrid Matouškovou, PhD.

e-mail: ingrid.matouskova@savs.cz.