Menu

Skvělé prezentační schopnosti jako cesta k úspěchu – výjimečné školení pro ambasadory ŠAVŠ pod vedením zkušeného lektora Dr. Michala Kopřivy

10.12.2021

Dobré prezentační dovednosti pomáhají vytvářet a prosazovat inovativní nápady studentů, kteří přicházejí s kreativními a zajímavými projekty. Pro studenty jsou často prezentace v aule nebo mimo ni během studia velmi náročná. Mnozí se cítí méně sebevědomí, když mluví před velkými skupinami. Prezentace mohou být stresující a u mnoho studentů vyvolávají nervozitu, naopak přesvědčivé prezentační dovednosti ve vysokoškolském vzdělávání u nich pomáhají rozvíjet profesionalitu. To byl také jeden z důvodů, proč jsme uspořádali ve středu 1. prosince výjimečné školení s názvem „Skvělé prezentační dovednosti vedou k úspěchu“ pro ŠAVŠ ambasadory.

Celý trénink proběhl v příjemné a otevřené atmosféře a studenti se dozvěděli spoustu užitečných tipů, jak se s prezentacemi a vystupováním před publikem profesionálně vypořádat. Současně měli příležitost si prezentace pod odborným vedením vyzkoušet a dostali individuální zpětnou vazbu.

A jaké bylo školení na téma "Skvělé prezentační schopnosti jako cesta k úspěchu" pohledem studentů, ambasadorů ŠAVŠ? 

  • Školení bylo moc fajn a za mě určitě super, že nám pan Kopřiva řekl, kde děláme chyby a na co se soustředit. Snažil se to všechno podat zábavnou formou a ten den utekl jak voda.
  • Školení bylo báječné, pan Kopřiva opravdu ví, o čem mluví a bylo vidět, že je odborníkem ve svém oboru. Dostali jsme užitečnou zpětnou vazbu, mohli si natrénovat všechny typy a určitě nás to dost obohatilo. Jsem moc nadšená a děkuji za tuto báječnou zkušenost!
  • Školení bylo super. 
  • Ještě jednou děkuji za organizaci včerejšího školení. Z kurzu jsem si dost odnesl a jednoznačně ho hodnotím přínosně, na čemž jsme se shodli i se všemi ostatními. Vyučující byl otevřený, vstřícný, využíval praktických ukázek a cvičení. Vím tedy přesně, na co se mám osobně zaměřit

Medailonek lektora:

Kopřiva

Michal Kopřiva je zkušený manažer a investor, který již více jak 15 let působí jako senior trenér a konzultant pro prezentace, veřejné vystupování, leadership a zvyšování prodeje. Mezi jeho klienty patří velké nadnárodní společnosti, asociace, státní správa, politické strany a také vůdčí osobnosti obchodu a managementu, jak v Evropě, tak i Latinské Americe. Je členem České Manažerské Asociace, České Asociace koučů. Plynně hovoří španělsky a anglicky.