Menu

Slavnostní promoce absolventů ŠAVŠ

06.03.2024

Čtvrtek 29.2. a pátek 1.3. 2024 se na Škoda Auto Vysoké škole nesl v duchu slavnostních promocí, které se konaly v kostele sv. Bonaventury.

Slavnostní ceremoniál je tradičním a nejslavnostnějším obřadem, na kterém jsou novým absolventům předávány vysokoškolské diplomy. Promoce je samozřejmě zážitkem nejen pro samotné absolventy, ale také pro jejich rodiny a rodinné příslušníky, kterých se v dopoledních hodinách sešlo na nádvoří před vysokou školou desítky.

Samotné promoce se již tradičně odehrávaly v kostele sv. Bonaventury. Slavnostní řeč pronesl rektor Škoda Auto Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc., který absolventům popřál hodně úspěchů v nové životní etapě, která se jim ukončením studia vysoké školy otevírá. Své diplomy si z rukou rektora převzalo v tomto termínu 110 absolventů bakalářského studia a 51 absolventů magisterského studia.

Jednou z těchto absolventů je také čerstvá držitelka titulu Bc. Anna Janků, která ke studiu na škole dodává: „Na ŠAVŠ jsem studovala program Ekonomika a management se zaměřením na Management obchodu. Studium mi dalo komplexní pohled, ať už se jedná o účetnictví, finance, ekonomii, management nebo právě předměty mé specializace jako byla marketingová komunikace nebo management obchodu. V rámci své povinné praxe jsem pracovala zde na ŠAVŠ na oddělení marketingové komunikace, díky čemuž jsem získala part-time pozici. Nyní jsem již nastoupila na navazující magisterské studium ve specializaci Mezinárodní marketing a těším se, jaké nové výzvy mi studium přinese.“

Opět se tedy potvrzuje, že absolventi Škoda Auto Vysoké školy díky povinné praxi na bakalářském stupni studia mají skvělé uplatnění na trhu práce, a také, že již během studia mají šanci získat i své budoucí zaměstnání, ať už ve společnosti Škoda Auto nebo u tuzemských i zahraničních zaměstnavatelů.

Všem absolventům patří velká gratulace! Přejeme jim mnoho úspěchů v osobním i profesním životě, a aby i nadále byli tak svědomití jako v dobách svého studia na naší vysoké škole a provázelo je štěstí!

Fotografie k volnému stažení z bakalářských promocí, konaných 29. února 2024 naleznete na tomto odkazu ZDE, z magisterských promocí, konaných 1. 3. pak ZDE.

Celá fotogalerie z ceremoniálu  BAKALÁŘŮ I MAGISTRŮ od externí fotografky je dostupná v profesionálně vytvořené galerii v aplikaci, která nabízí možnost elektronického nákupu fotografií či objednání tisků ve vybraných formátech, včetně výběru mezi lesklým nebo matným povrchem, různými velikostmi a rámečky. Proces objednávky je intuitivní a podobný nákupu v e-shopu, což vám umožní snadný výběr a nákup. Navíc, aplikace nabízí možnost přidání vlastních fotografií z mobilních telefonů k tisku, které si můžete pohodlně nechat zaslat přímo domů.