Menu

Mgr. Emil Velinov, Ph.D. vystoupil na konferencích International Scientific Conference on Social Sciences a International Scientific Conference on Economics & Management

23.09.2021

Mgr. Emil Velinov, Ph.D. z Katedry marketingu a managementu ŠKODA AUTO Vysoké školy vystoupil na konferencích International Scientific Conference on Social Sciences a International Scientific Conference on Economics & Management

Tématem konferencí byly trendy v oblasti digitální transformace podnikání nadnárodních společností a zkušenosti z oblasti digitálního vzdělávání, sociální inkluze v terciálním sektoru z pohledu výuky a vědy v kontextu mezinárodního podnikání a lidského kapitálu.

Mgr. Emil Velinov, Ph.D. z Katedry marketingu a managementu ŠKODA AUTO Vysoké školy vystoupil v prosinci 2020 na konferenci ISCSS 2020 (7th International Scientific Conference on Social Sciences), na které sdílel své akademické a profesní zkušenosti z oblasti digitálního vzdělávání a sociální inkluze v terciálním sektoru z pohledu výuky a vědy v kontextu mezinárodního podnikání a lidského kapitálu. Vzhledem k jeho profesní historii a zaměření a také díky bohatým zkušenostem s online výukou byl zvolen hlavním řečníkem konference. Kvůli nepříznivé epidemiologické situaci probíhala konference virtuálně.

Emil Velinov byl také jako řečník pozván na březnovou virtuální vědecko-praktickou konferenci EMAN 2021 (5th International Scientific Conference on Economics & Management), na které představil poslední trendy v oblasti digitální transformace podnikání nadnárodních společností. Součástí přednášky bylo představení globálních dopadů covidu-19 na strategický rozvoj globálních podniků. I vzhledem k aktuálnosti tématu přednáška byla velmi úspěšná a sklidila mnoho pozitivních ohlasů.