Menu

Červnové promoce na ŠAVŠ včetně kompletní fotogalerie

27.06.2024

Červnové promoce absolventů Škoda Auto Vysoké školy

Slavnostní ceremoniál se uskutečnil ve čtvrtek 27.6.2024 a konal se tradičně v kostele sv. Bonaventury za přítomnosti rodin a rodinných příslušníků oceněných absolventů.

Promoce byly slavnostně zahájeny rektorem Škoda Auto Vysoké školy Pavlem Mertlíkem, který ve svém úvodním projevu vyzdvihl význam tohoto dne pro studenty, jejich rodiny i celou akademickou obec a k právě uskutečněným promocím dodává:

Počet absolventů v letošním červnovém termínu je nižší než před rokem. To má dvě příčiny, jednak letošní ročník byl početně slabší než loňský, a také velká část studentů bakalářského i navazujícího magisterského studia promovala již v únorovém promočním termínu, v němž absolventi dosáhli opravdu skvělých výsledků. Co nás ale mimořádně těší je skutečnost, že zájem studentů o studium ŠAŠ je letos mimořádně vysoký a už teď se do bakalářských studijních programů zapsalo o téměř 20 % studentů více než do konce června před rokem.“

Diplomy si převzalo 24 absolventů bakalářského studia a 34 absolventů magisterského studia. 

Čerstvý absolvent a držitel titulu Ing. Lukáš Gerhart, ke svému studiu na ŠAVŠ dodává: 

„Na Škoda Auto Vysoké Škole jsem úspěšně absolvoval, s červeným diplomem, program Ekonomika a management se specializací Mezinárodní marketing. Jsem vděčný za čas strávený v prostorách školy, které mi pomohli vybudovat silné základy v oblastech managementu a sales/marketingu. Spoustu věcí, které jsem se během studia dozvěděl, jsem mohl přenést i do své praxe, kterou vykonávám, již 3. rokem na oddělení Prodej ve Škoda Auto. Škola mi díky povinné praxi pomohla se během studií rozhodnout, jakým směrem bych se v životě rád vydal. Díky skvělému přístupu kantorů a zaměstnanců vysoké školy, jsem se s radostí podílel i na určitých aktivitách nad rámec studií, s paní doktorkou Jadernou jsme společně publikovali výzkum na HED days, se studenty jsme se účastnili Management soutěže společnosti Coca-Cola HBC a spousty dalších. Čas, co jsem zde strávil pro mě znamená 5 let kvalitního vzdělání, opravdového přátelství a nespočet krásných vzpomínek,“ říká ke svému studiu na ŠAVŠ čerstvý absolvent a držitel titulu Ing. Lukáš Gerhart.

Všem absolventům gratulujeme a přejeme hodně štěstí na jejich profesní cestě i v soukromém životě!