Menu

ŠKODA AUTO Vysoká škola byla spolupořadatelem druhého ročníku On - line veletrhu MBA

30.03.2022

Druhý ročník On - line veletrhu akreditovaných MBA programů spolupořádala ŠKODA AUTO Vysoká škola společně s Českou asociací MBA škol (CAMBAS), mezi jejíž členy se řadí veřejné a soukromé vysoké školy a soukromé instituce nabízející programy MBA. CAMBAS - Veletrh akreditovaných programů MBA se uskutečnil 24. 03. 2022 a zájemcům o studium MBA se formou video prezentací představilo celkem 8 institucí a 11 studijních programů.

Mezi držiteli akreditace a členy CAMBAS jsou NEWTON University, Vysoká škola ekonomická v Praze, Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, ŠKODA AUTO Vysoká škola, Vysoké učení technické v Brně, Vysoká škola finanční a správní, University of New York in Prague a VŠB - Technická univerzita Ostrava.

Pozvání do studia přijali tentokrát i zástupci některých programů. V online vysílání, které probíhalo přes kanál YouTube blíže představili MBA programy Ing. Jaroslav Kaizr, Ph.D. MRICS, Odborný ředitel programu MBARE, který nabízí VŠE. doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA, LL.M. z NEWTON University a Mgr. Tomáš Mirovský, DiS., MBA z Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA.

Podrobné informace o jednotlivých vzdělávacích institucích a jejich programech MBA můžete zhlédnout v záznamu z vysílání.  

ZÁZNAM ONLINE VELETRHU PROGRAMŮ MBA